Letnia akademia uczuć 2. Pięć najważniejszych słów. Hanna Kowalewska

Okładka Letnia akademia uczuć 2. Pięć najważniejszych słów.
autor:
Hanna Kowalewska
wydawnictwo:
ZYSK I S-KA
data wydania:
2010
ISBN:
9788375062359

Opis

W "Annie i wodorostach", pierwszej części "Letniej akademii uczuć", grupa licealistów wyjeżdża na obóz wędrowny do Bułgarii. Małgorzata, Bogdan, Agnieszka, Marcin, bliźniacy, Kaśka? to tylko część bohaterów powieści, pełnej przygód, humoru i wakacyjnego luzu. Mają odmienne charaktery, zainteresowania i problemy, ale wszyscy chcą tego lata przeżyć przygodę nad ciepłym morzem.
Powieść "Pięć najważniejszych słów" to druga część wydanej w 2000 roku "Letniej akademii uczuć". Akcja pierwszej częśc..i pt. "Anna i wodorosty" dzieje się nad Morzem Czarnym, gdzie grupa licealistów przez kilkanaście słonecznych dni poznaje uroki lata w Bułgarii oraz przeżywa ciekawe przygody i perypetie uczuciowe. "Letnia akademia uczuć 2" zaczyna się parę dni po powrocie z obozu, w skąpanej w deszczu Warszawie, w chwili, gdy bohaterowie wypełnieni są jeszcze wspomnieniami wakacyjnej wyprawy i z trudem przystosowują się do chmur, zimna, a przede wszystkim do innego, nudniejszego życia pod kontrolą rodziców.
Ale czy na pewno to lato nie ma im już nic do zaoferowania? I co z uczuciami, które zrodziły się w Bułgarii? Czy Bogdan odnajdzie Annę? Czy związek Agi i Marcina przetrwa? Jakie tajemnice skrywa Wiesio? Czym zaskoczą Sara i Alan...? Znani i nowi bohaterowie, niespodziewane wydarzenia i nowe uczucia. Doskonała książka na każdą porę roku.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ta książka nie ma jeszcze recenzji.
Dodali do kolekcji
independent
evelineczky81
dysia11
Chustka
Patrycja0110
Marti3
Loli14
olya
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!