Liceum Avalon Meg Cabot

Okładka Liceum Avalon
autor:
Meg Cabot
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2008
ISBN:
9788324130993

Opis

Liceum Avalon wygląda jak zwyczajne liceum. Ale szesnastoletnia Ellie jest tu nowa i dopiero po pewnym czasie odkrywa, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje. W Liceum Avalon na nowo rozgrywają się dramatyczne zdarzenia z legend o królu Arturze. Najwyraźniej jednak Ellie zakłóca bieg tej historii, bo zakochuje się w niewłaściwym bohaterze...

Słowa kluczowe

Liceum Avalon to książka napisana przez Meg Cabot, autorkę wielu bestsellerów takich jak seria Pośredniczka, Pamiętnik Księżniczki, itd. Kolejna książka, a pani Cabot wciąż ma do tego rękę. Dobra passa jej nie opuszcza, bo znów odliczałam minuty, które dzieliły mnie od sięgnięcia po książkę. Nawe... więcej »
Jako że miałam ochotę na coś całkowicie odmóżdżającego i nie wymagającego specjalnego wysilenia komórek mózgowych, pozwoliłam sobie na krótszą chwilę odstawić "Przypadek Adolfa H." i w ciągu dzisiejszego poranka, przy kawie i jajku sadzonym, przeczytać. Kupując tę książkę ze trzy lata temu przede... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje Do przeczytania zachęciła mnie legenda o królu Arturze, z którą aktualnie jestem bliska oraz autorka, która naprawdę dobrze pisze. Przeczytałam parę jej książek i spodobały mi się więc czemu nie sięgnąć po następną? Jeśli chodzi o akcj... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
SweetyStella
olya
kolorowa
Mahi
Immora_Fray
Azzura
oleczka90
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!