Listy pisane miłością

Okładka Listy pisane miłością
autorzy:
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2006
ISBN:
9788324700011

Opis

Sam, babka i zarazem najlepsza przyjaciółka Jennifer, leży w śpiączce po wypadku. W zostawionych wnuczce listach starsza pani opowiada całe swoje życie, Już w pierwszym pisze, że nigdy nie kochała swego męża, a jej dziadkam, i że był w jej sercu ktoś inny... Tymczasem Jennifer spotyka Brendana, znajomego z dzieciństwa, nie wiedząc, że i temu związkowi przyszłość szykuje złowrogą niespodziankę...

Słowa kluczowe

„Bo czymże tak naprawdę jesteśmy, jeśli nie sumą tego co się nam przydarzyło?”* Jak dobrze znamy inne osoby? Jesteśmy w stanie poznać je do końca? Czy ktoś zna nas samych całkowicie? Otóż nie, nikt nie odkryje całej prawdy o nas, nawet my sami nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Jesteśmy jak ... więcej »
Listy. Mogą mieć wielką moc. Wyzwalają w nas wyjątkowe emocje i pozostają pamiątką na lata. Poprzez tę ręcznie zapisaną papeterię możemy przekazać komuś coś czego nie potrafimy wyznać „twarzą w twarz” lub poznać historię czyjegoś życia. Listy potrafią nawet odmienić nasz własny życiorys. Jenn... więcej »
„Przeżywaj każdy dzień od chwili, kiedy słońce wstanie, dopóki nie opadną ci powieki.” Jennifer nie ma łatwego życia. Niedawno, tragicznie straciła swojego ukochanego męża Danny'ego, a jej jedyną rodziną została babka, Sam, która jest dla niej również najbliższą przyjaciółką. Kobieta, pewne... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
Micki
SweetyStella
Patrycja0110
Rebellish
xxagus93xx
fairelafete
katarinalukasiak
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Przeżywaj każdy dzień od chwili, kiedy słońce wstanie, dopóki nie opadną ci powieki.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!