Liżąc ostrze Jakub Ćwiek

Okładka Liżąc ostrze
autor:
Jakub Ćwiek
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2007
ISBN:
9788360505588

Opis

Przeszłość jest za mgłą. Przyszłość tym bardziej. ON czai się w teraźniejszości… liżąc ostrze! Jakub Ćwiek - autor opowiadań o Kłamcy - tym razem zaprasza Czytelników do mrocznego świata z pogranicza kryminału i horroru. Tu źli potrafią pomóc, a dobrzy zamienić życie w koszmar. Doświadczy tego podkomisarz Kacper Drelich. Choć cudem uniknął śmierci, ta wciąż jest tuż przy nim skryta wśród snów i makabrycznych wizji. Wszystko komplikuje zagadkowa przeszłość Drelicha, której wyjaśnienie może rzucić ..nowe światło na całą sprawę. Czy jednak bohater zdoła ocalić siebie i swoich bliskich… zanim mu się przyśnią? Dokądkolwiek idziesz, bądź pewien, że błądzisz!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Przeszłość jest za mgłą. Przyszłość tym bardziej. On czai się w teraźniejszości... liżąc ostrze!" Podkomisarz Kacper Drelich jest dobrym gliną oraz szczęśliwym mężem i ojcem. Któregoś dnia podczas nieudanej akcji wpada w zasadzkę. By się z niej wydostać zabija oprawcę. Od tego momentu zaczy... więcej »
Więc... po raz kolejny postąpiłem wbrew starej i jakże pięknej maksymie, nie oceniaj książki po okładce. Tak, zrobiłem to, wypożyczyłem książkę ze względu na jej, moim zdaniem, naprawdę fajną okładkę. Co na niej mamy? Całą okładkę zajmuje skórzana maska satyra, rogatego i brodatego stworka rodem ... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
yuijim
wildhoney
marrchew
tidesson
Skrawek
nana_chan
Ensis
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!