Look Bennett Sophia

Okładka Look
autor:
Bennett Sophia
wydawnictwo:
Egmont
data wydania:
2013

Opis

Ted nie jest może klasyczną pięknością, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że pewnego dnia zostaje zaproszona na próbne zdjęcia do jednej z najlepszych w Londynie agencji modelek. Kiedy świat zawodowego modelingu staje przed nią otworem, Ted musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem... Czy blichtr i rywalizacja okażą się ważniejsze niż wsparcie chorej na raka siostry i rodzące się uczucie do przystojnego Nicka?

Słowa kluczowe

Zanim sięgnęłam po książkę "Look" przez jakiś czas się wahałam. Z jednej strony bardzo ciekawiło mnie, jak autorka przedstawi w swojej powieści modeling, a z drugiej bałam się, że będzie to jakaś zwykła nic nie wnoszą... więcej »
Kiedy przeczytałam, że książka jest o świecie mody, nie zamierzałam jej czytać, ale kiedy dowiedziałam się, że siostra głównej bohaterki jest chora, przywarłam do niej jak pijawka. Pomyślałam sobie, że to może być dob... więcej »
Ted to zwyczajna nastolatka. Wygląda raczej przeciętnie. Nie, jest nawet gorzej - przez swój ponad przeciętny wzrost i włosy przypominające domowego gryzonia często bywa obiektem drwin szkolnych kolegów. Jakby tego by... więcej »
Jaka naprawdę jestem? „Czasami człowiek nie wie, jak bardzo potrzebny jest innym. Czasami potrzebuje pomocy, żeby to zrozumieć."* Każdy człowiek ma w swoim życiu priorytety, którymi się kieruje. To one ustalaj... więcej »
Look
Recenzent: Black_Vampire
Ted? Cóż za dziwnie imię, prawda? Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się ono z dziwnym, pluszowym misiem, którego perypetie mogliśmy niedawno oglądać na ekranach kin. Jednak Ted jest tylko skrótem od imienia głównej bohat... więcej »
Look
Recenzent: Lena173
Podchodziłam do lektury tej książki dość entuzjastycznie. Spodziewałam się po niej całkiem przyjemnej powieści dla młodzieży i miałam nadzieję, że spędzę w jej towarzystwie niezapomniane chwile. W tym przypadku rzeczy... więcej »
Look
Recenzent: xVariax
Nie spodziewałam się, że ta historia będzie dla mnie tak miłym zaskoczeniem. Look to powieść dla nastolatek z morałem i nie głupim pomysłem na fabułę. Łączy modne tematy z klasyczną prozą życia, udowadniając tym samy... więcej »
Look
Recenzent: Elaine
„Obserwowałem cię i jesteś po prostu niezwykła. Czy myślałaś kiedyś o tym, żeby zostać modelką?” Sophia Bennett mieszka z rodziną w Londynie. Uwielbia sztukę, design, swoje dzieci, czasopisma modowe, kawę cappuccin... więcej »
Współczesny Londyn. Ted, a właściwie Edwina, ma przed sobą zbliżającą się przerwę wakacyjną i perspektywę pracy w charakterze modelki. Niezwykła ale z urodą, którą większość zwyczajnie nie dostrzega. Mimo niespodziewa... więcej »
Dodali do kolekcji
xVariax
SemperFidelis
Ruczek
Black_Vampire
Elaine
cassandra9891
Bujaczek
Patiopea
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!