Łotr. Trylogia Zdrajcy. Księga Druga Trudi Canavan

Okładka Łotr. Trylogia Zdrajcy. Księga Druga
autor:
Trudi Canavan
wydawnictwo:
Galeria Książki
data wydania:
2011
ISBN:
9788362170166

Opis

Żyjąc wśród sachakańskich buntowników, Lorkin stara się dowiedzieć o nich i ich wyjątkowej magii jak najwięcej. Zdrajcy nie są jednak chętni, by podzielić się nią w zamian za wiedzę uzdrowicielską, którą tak desperacko pragną poznać. Choć Lorkin przypuszcza, że obawiają się ujawnić przed światem swoje istnienie, pojawiają się pewne przesłanki, że ich plany są bardziej ambitne.Sonea szuka dzikiego maga, mając świadomość, że Cery nie może w nieskończoność uciekać przed zamachami na swoje życie, mag.. jednak ma znacznie większy wpływ na półświatek, niż się obawiała. Jego jedynym słabym punktem jest więziona w Strażnicy matka.W Sachace Dannyl utracił poważanie wśród elity, po tym jak pozwolił Lorkinowi dołączyć do Zdrajców. Uwaga ashakich natomiast skupia się na nowym Ambasadorze Elyne, którego Dannyl zna aż za dobrze.Tymczasem na Uniwersytecie dwie nowicjuszki przypominają magom Gildii, że czasami największy wróg kryje się wśród nich samych.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Łotr" to druga części "Trylogii Zdrajcy", a jednocześnie najnowsza książka Trudi Canavan. Tom jest kontynuacją popularnej "Trylogii Czarnego Maga" oraz "Uczennicy Maga", które odbywają się w tym samym świecie, ale już w innych latach. Najnowsza książka autorki jest znacznie grubsza niż jej poprz... więcej »
Łotr
Recenzent: PinkMiracle
Trudi Canavan jest jedną z moich ulubionych pisarek. Przeczytałam wszystkie jej książki i znajdują się one w mojej biblioteczce. Moją sympatię zgarnęła sobie trylogią Czarnego Maga, a następnie Erą Pięciorga. Trylogia Zdrajcy jest to kontynuacja Czarnego Maga. Na ukazanie się Łotra czekałam k... więcej »
Kiedy „Łotr”, druga część Trylogii Zdrajcy i zarazem najnowsza książka Trudi Canavan, znalazł się w moich rękach, odtańczyłam dziki taniec radości. Będąc jeszcze na świeżo po lekturze „Misji Ambasadora”, ogromnie mnie ciekawiło, co tym razem wymyśliła autorka i czy moje nadzieje, odnoście mniejsz... więcej »
Warto by chyba zacząć od tego, że książka to druga część trylogii „Zdrajcy” napisanej przez Trudi Canavan. Owa trylogia, jest kontynuacją pierwszej serii, a mianowicie trylogii „Czarnego Maga”, która niesamowicie przypadła mi do gustu. Może zacznę jak na książkę natrafiłam, a otóż: pożyczyła mi j... więcej »
Trudi Canavan australijska pisarka i publicystka oraz ilustratorka i projektantka. Kobieta o wielu talentach. Laureatka nagrody Aurealis dla najlepszego opowiadania fantasy. Australijskie czasopismo zatrudniło panią Canavan, jako szefową działu graficznego poświęconego fantastyce Aurealis. Trudi... więcej »
Dodali do kolekcji
jantarek
Sallymy
tala86
Twilightowa
George88
minou
Pedrodelapalabra
Lexi
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!