Łzy Diabła Magdalena Kozak

Okładka Łzy Diabła
autor:
Magdalena Kozak
wydawnictwo:
Insignis
data wydania:
2015-03-18

Opis

"Łzy Diabła" to Afganistan Magdaleny Kozak i jej doświadczenia nabyte podczas misji wojskowych w tym kraju, przeniesione do odległego fantastycznego świata i podane w formie pasjonującej epickiej historii.
Planeta Dżahan, gdzieś w odległej galaktyce. Zamieszkała przez rozwiniętą cywilizację, której nieobcy jest honor, prawo, wierzenia, wojny. Brak jej tylko zaawansowanej technologii. Ale tę dostarczają na Dżahan Obcy z planety Ziemia. To oni, wykorzystując nowo odkryte możliwości podróży mię..dzygwiezdnych, przywożą tu swój sprzęt w zamian za uprawiany na Dżahanieczars – zboże, służące Ziemianom do produkcji Łez Diabła, narkotyku, od którego uzależniona jest ludzkość.
"Łzy diabła" to opowieść o honorze, żołnierskim etosie, niezłomności i miłości. To pasjonująca historia walki o własną tożsamość.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Uwaga! Tekst powstał w oparciu o prebook. Dżahan to targana wewnętrznymi konfliktami planeta, której zasoby finansowe i militarne w bardzo dużej części zależne są od Obcych. Mieszkańcy Ziemi (bo to o nich tutaj mowa) kupują rosnący na Dżahanie czars, który służy im do produkcji Łez Diabła, czy... więcej »
Dodali do kolekcji
Yennefer716
Książka w kolekcjachKolekcje
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!