Magia Avalonu Aprilynne Pike

Okładka Magia Avalonu
autor:
Aprilynne Pike
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589784

Opis

Magia Avalonu to druga - po Skrzydłach Laurel - powieść bestsellerowego cyklu Aprilynne Pike. Tytułowa bohaterka Laurel Sewell odkryła, że jest wróżką i ma do spełnienia specjalną misję. W tym celu udaje się do magicznego Avalonu i doskonali swe nadprzyrodzone umiejętności. Opuszcza jednak tę krainę, gdyż nie chce porzucić ludzkiej rodziny, przyjaciół i ukochanego Davida. Ale w Avalonie czeka na nią ktoś, z kim łączy ją głęboka więź - Tamani, niezwykły wartownik o szmaragdowych oczach. Tamani nie.. traci nadziei, że Laurel wróci do jego świata. Wkrótce dziewczyna będzie musiała dokonać wyboru, który może złamać jej serce...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Magia Avalonu
Recenzent: luolina
Jak sobie wyobrażasz wróżki? Jako kilkucentymetrowe stworzenia ubrane na różowo i mieszkające w kwiatach? Ja też tak to pojmowałam. Do czasu. Aprilynne Pike zadebiutowała swoją powieścią fantasy „Skrzydła Laurel”, natychmiast robiąc furorę pośród wielbicieli książek tego typu. Choć poprzednia... więcej »
Laurel jedzie do Avalonu na wakacje, gdzie została wezwana do Akademii Avalońskiej z powodu ni właściwego poziomu umiejętności. Uczy tam się pilnie i systematycznie, poznaje matkę Tamaniego, pewną wróżkę o imieniu Katia i swoją byłą, najlepszą przyjaciółkę. Po dwóch miesiącach nauki powraca d... więcej »
Zachęcona poprzednią częścią cyklu o Laurel, wzięłam się za lekturę "Magii Avalonu". Jedną z wad "Skrzydeł Laurel" było pominięcie wątku innych wróżek i ich świata. Tu, choćby przez wzgląd na tytuł, czułam, że tak nie będzie. Tak jak przypuszczałam, fabuła skupia się głównie na magicznej krai... więcej »
Dodali do kolekcji
aga29_12
oktawia123
JosetteTussaud
gabka123
Klaudek
Kobaltowa
Kobra94
blondevil
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!