Magia i miłość Nora Roberts

Okładka Magia i miłość
autor:
Nora Roberts
wydawnictwo:
PRÓSZYŃSKI i S-KA
data wydania:
2010
ISBN:
9788374694674

Opis

Pierwsza część nowej trylogii Nory Roberts, autorki wielu bestsellerów nie tylko dla kobiet, to opowieść osnuta na tle staroirlandzkich mitów i legend, rozgrywająca się w czasach współczesnych. Moce zła chcą zawładnąć światem i zniszczyć ludzkość. Na ich czele stoi bezlitosna Lilitu, królowa wampirów. Dobra bogini Morrigan wybiera sześcioro śmiałków, którzy stoczą bitwę z demonami. Trzy kobiety i trzej mężczyźni z różnych światów i epok muszą przezwyciężyć własne słabości i stworzyć krąg mocy, by.. pokonać zło. Do ostatecznej rozprawy zostało już niewiele czasu? Wkrótce następne tomy Trylogii Kręgu: ?Taniec Bogów?
?Dolina Ciszy? Fenomen. Tytan pracy. Literacka machina produkująca na skalę masową romantyczne i okrutne sny. Krótko mówiąc ? Nora Roberts. To między innymi dzięki Norze Roberts tzw. ?literatura kobieca? przestała się kojarzyć wyłącznie z sentymentalnymi romansami. Wątki miłosne można przecież wpleść w kryminał, thriller, wielopokoleniową sagę, powieść sensacyjną, obyczajową, przygodową czy historyczną, a nawet fantastyczną. Nora Roberts swobodnie korzysta z każdego z tych gatunków, budując kolejne fabuły, których logika i następstwo przyczynowo-skutkowe wynikają przede wszystkim z charakterów postaci. Jest nie tylko tytanem pracy, ale i wzorem systematyczności. Pisze po 8 godzin dziennie ? od 9.00 do 17.00 ? przez 5 dni w tygodniu. Od czasu jej pierwszego bestsellera w 1991 roku, jej książki były przez 632 tygodnie na listach bestsellerów New York Timesa. W ciągu ostatnich 23 lat, każdej minuty sprzedano 23 egz. jej książek. Wydrukowano ponad 280 milionów egzemplarzy książek Nory Roberts.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Przeczytałam... w zasadzie trafniejsze będzie określenie pochłonęłam. Po raz pierwszy pochłonęłam książkę latem 2007 roku, kiedy wracałam z sanatorium do domu. Trasa z Krakowa do Poznania zajęła co najmniej siedem lub osiem godzin, a czym dla mnie jest 237 stron, gdy oczy same śmigają po kartce,... więcej »
Dodali do kolekcji
Niji
arwena
LadyGryf
heroiczna
arwenka2222
SlumberGirl
Eilean
Raven78
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Ludzkie uczucia nie przestają istnieć. Wydaje się, że są jeszcze silniejsze, gdy nikt nie jest pewien jutra.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!