Magiczny pech Meg Cabot

Okładka Magiczny pech
autor:
Meg Cabot
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2008
ISBN:
9788324130337

Opis

Przyprawiona humorem paranormalna przygoda rodem z Pośredniczki Szesnastoletnią Maggie nieustannie prześladuje pech. Dziewczyna ma nadzieję, że wyjazd do ciotki do Nowego Jorku pomoże jej uwolnić się od niego. Jednak od początku nic nie układa się tak, jak powinno: Maggie nie pasuje do nastolatków z Manhattanu, a chłopak, który wpada jej w oko, jest zainteresowany inną. Na domiar złego wścibska kuzynka zaczyna podejrzewać, że pech Maggie ma magiczne źródło...

Słowa kluczowe

Zacznę od tego , że ,,Magiczny pech’’ to moja pierwsza książka autorki Meg Cabot. Wiem ,że znana jest z romantycznych komedii dla nastolatków i dorosłych. Ponadto napisała i opublikowała niemal 40 książek. Każdy z nas zna chyba słynne serie ,,Pamiętnik księżniczki’’ , "1-800-Jeśli-Widziałeś-Za... więcej »
"Co złego to ja" Meggin Patricia Cabot, znana pod pseudonimem Meg Cabot urodziła się 1 lutego 1967 roku w Bloomington w USA, pisała również pod pseudonimem Jenny Carroll lub Patricia Cabot. Amerykańska pisarka znana jest z romantycznych komedii dla nastolatków i dorosłych. Napisała i opublik... więcej »
Szesnastoletnią Maggie nieustannie prześladuje pech. Dziewczyna ma nadzieję, że wyjazd do ciotki do Nowego Jorku pomoże jej uwolnić się od niego. Jednak od początku nic nie układa się tak, jak powinno: Maggie nie pasuje do nastolatków z Manhattanu, a chłopak, który wpada jej w oko, jest zainteres... więcej »
Znam Panią Cabot z serii Pamiętnik Księżniczki, ale dopiero w tej książce "odkryłam" wspaniałość jej twórczości. Powieść jest krótka i lekko się ją czyta. Jest przyjemna i ciekawa. Akcja jest prawie cały czas, więc czytelnik nie może narzekać na nudę. Co według mnie jest ważne w takiego typu ksią... więcej »
Dodali do kolekcji
Chikuma
JustTheOne
Sysia
Villandra
mispromis
Fatetile
sand
malaCzarna
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!