maja.bloog.pl Sonia Neumann

Okładka maja.bloog.pl
autor:
Sonia Neumann
wydawnictwo:
REPLIKA
data wydania:
2010
ISBN:
9788360383490

Opis

Zabawna, współczesna i prawdziwie dziewczęca opowieść o kobiecym dojrzewaniu i problemach (nie tylko z facetami?) Internetowy pamiętnik Mai to historia każdej młodej dziewczyny, która pośród wielu mód dyktowanych przez świat mediów i wbrew szałom popkultury stara się być sobą i powalczyć o swoje szczęście.
Maja właśnie rozpoczęła studia. Oprócz zmagań z nauką i nieprzyjemnymi wykładowcami Maja próbuje walczyć o własne szczęście. Szuka wielkiej miłości. Studiuje psychologię i eksperymentuje n..a sobie samej ? fundując sobie co rusz emocjonalną huśtawkę, umawiając się z nieznajomymi chłopakami, z których każdy kolejny okazuje się większym dziwakiem
Po kolejnej nieudanej randce w ciemno, Maja przygląda się bliżej facetom wokół siebie. Przyjaciel Mikiego nie jest taki zły; zaczepiony przypadkiem w klubie Jacek rozumie każde jej szaleństwo, a nawet uprzykrzający Mai życie profesor W., postrach uczelni zwany Killerem ? może okazać się sympatyczny.
Maja musi zweryfikować swoje poglądy na temat świata i mężczyzn i jeszcze wiele się o sobie samej nauczyć.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt zagraniczna
  test
  Recenzent: mrbiggles
  test więcej »
  Są książki, które wpadają w nasze ręce przypadkiem ot tak w splocie zbiegu okoliczności. W moim przypadku była to książka pt. „Maja.bloog.pl” Soni Neumann. „Maja.bloog.pl” to pełna humoru i bardzo współczesna, gdyż pisana w formie bloga, internetowego pamiętnika opowieść o życiowych perypetiac... więcej »
  Dodali do kolekcji
  opanowana96
  Black_Vampire
  monroe
  CupOfLove
  natkawes
  Claire
  sociopatic_social_climber
  Villandra
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!