Martwa strefa Stephen King

Okładka Martwa strefa
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2011
ISBN:
9788376480688

Opis

Młody nauczyciel angielskiego Johny Smith uważa się za człowieka szczęśliwego. Ma ukochaną dziewczynę, jest lubiany przez uczniów i przekonany, że w życiu nie spotka go nic złego...

Słowa kluczowe

Jest to już moja druga pozycja Kinga, jednak w recenzowaniu się dopiero wprawiam, więc proszę wybaczyć, jeśli powiem coś nie tak, znaczy napiszę, przy ocenie tejże powieści. Nie chciałabym urazić Wielkiego Króla powieści grozy, w którym się zakochałam (tak, po dwóch książkach, właściwie po jednej... więcej »
John Smith to szanowany i lubiany przez uczniów nauczyciel. Czuje się spełniony w swoim życiu oraz zawodzie. Ma idealną dziewczynę, pracę i rodziców, na których może liczyć w każdej chwili. Czego chcieć od życia więcej? Jednakże pewnego dnia wszystko się zmienia, a to za sprawą całkiem zwyczajneg... więcej »
Martwa strefa
Recenzent: FiolkaK
Jest wieczór, ciepły, letni. Kończy się dzień. To jednak nie oznacza, że wszystko, co istnienie i nie istnieje kładzie się spać. Tak, tak. W każdym momencie, o każdej porze TO COŚ czai się, obserwuje. Wychodzi powoli, dopada znienacka. Ty nie widzisz tej siły, to nie szkodzi. Ona widzi Ciebie. Ma... więcej »
Dodali do kolekcji
bartekferus
spring
Liliowa
shadow75
nacior
Thomash
isabeau
jolmirek
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wszyscy robimy, co możemy i to musi wystarczyć... a nawet jeśli nie wystarczy, i tak musi wystarczyć. Nigdy nic nie tracimy.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!