Martwe jezioro Olga Rudnicka

Okładka Martwe jezioro
autor:
Olga Rudnicka
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2009
ISBN:
9788376482934

Opis

Beata - niezależna trzydziestoletnia singielka - zaczyna podejrzewać, że z rodziną, z którą od lat nie utrzymuje żadnego kontaktu, nie łączą jej nawet więzy krwi. Wynajmuje prywatnego detektywa, który pomimo odkrycia wielu zaskakujących tropów, nie potrafi jej pomóc. W poszukiwaniu prawdy o przeszłości wspiera Beatę przyjaciółka - roztrzepana Ula, która przy okazji chce wyswatać ją ze swoim bratem Jackiem. Lawinę zdarzeń wywołuje niespodziewane zaproszenie od rodziny na ślub znienawidzonej siostr..y...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jest to debiut Olgi Rudnickiej. Beata od lat nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Rodzice mimo jej starań zawsze traktowali ją jakby w ogóle jej nie chcieli, za tu uwielbiali jej siostrę, która do świętych nie należała. Beata zdana tylko na siebie zdobyła wykształcenie, teraz ma świetną pracę a rod... więcej »
Niedawno doskonale się bawiłam czytając "Natalii 5" Olgi Rudnickiej i kiedy teraz przypadkiem w moje ręce wpadło "Martwe jezioro" bez wahania wzięłam się za czytanie. Nie zawiodłam się - książka jest świetna, zabawna i intrygująca! Główną bohaterką powieści jest Beata, trzydziestoletnia, nieza... więcej »
Olga Rudnicka to młoda pisarka, która w bardzo krótkim czasie odniosła ogromny sukces. Dziś przedstawiam Wam pozycję, która jest jej debiutancką powieścią. Czy w erze zachwytów nad "Cichym wielbicielem" i "Natalii5" ta książka nie jest warta przeczytania? Za chwilę przedstawię moją opinię. Bea... więcej »
"Marte jezioro" to kolejna książka polskiej autorki kryminałów Olgi Rudnickiej. Według mnie to takie połączenie powieści obyczajowej z elementami kryminału. Bardzo ciekawa fabuła i bardzo dobrze zrealizowana. Nie wiem jak pani Olga to robi, ale jej bohaterowie zawsze zdobywają moją sympat... więcej »
Powieść opowiada o losach niespełna trzydziestoletniej Beaty, która mieszka z przyjaciółką próbującą zeswatać ją ze swoim bratem. Młoda kobieta pewnego dnia przez przypadek odkrywa, że jej ojciec tak naprawdę nie może nim być. Postanawia wynająć prywatnego detektywa, który ma pomóc jej w odkryciu... więcej »
Dodali do kolekcji
Kasia9
Kobaltowa
Misiaaa
ViconiaDeVir
Violet
arwenka2222
Julianne
Sil
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!