McDusia Małgorzata Musierowicz

Okładka McDusia
autor:
Małgorzata Musierowicz
wydawnictwo:
Akapit Press
data wydania:
2012
ISBN:
9788362199938

Opis

Książka w sam raz pod choinkę! Długo wyczekiwana kolejna część „Jeżycjady” pozwala znów zajrzeć do przyjaznego domu Borejków, akurat w okresie świąt Bożego Narodzenia. Przybycie Magdusi, córki Kreski, powoduje piorunujące zmiany w spokojnym życiu rodziny, a z okazji ślubu Laury uruchamia działanie osławionego Fatum. Śmieszna, miła, ale i refleksyjna powieść Małgorzaty Musierowicz jak zwykle podnosi na duchu i krzepi, bawi do łez i uczy, skłania do zastanowienia nad sprawami wielkiej wagi.
..r />Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

jest niedosyt
Recenzent: kasiek
Na McDusię czekaliśmy długo, trzy lata od poprzedzającej ją Sprężyny. Wreszcie się doczekaliśmy, po wielu przekładankach premiery trzeciego października A.D 2012 pojawiła się. Przy pierwszej okazji udałam się do księgarni nabyć ten długo wyczekiwany tom Jeżycjady. I Wracałam autobusem który jedz... więcej »
McDusia
Recenzent: Suza
Akcja toczy się pod koniec roku 2009 tuż przed Bożym Narodzeniem. Do Poznania przyjeżdża Magda z zadaniem uporządkowania rzeczy po zmarłym pradziadku. Na ten czas zatrzymuje się u Borejków. Najbardziej cieszy się z tego Ignacy Grzegorz. Dlaczego? Z prostego powodu - zakochał się w niej. Ponadto z... więcej »
Dodali do kolekcji
flo
Castiel
Cinnamon2901
Suza
Ciamciaramcia
bruxa
Konpopoz
Amelia2105
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!