Melancholia sukuba Richelle Mead

Okładka Melancholia sukuba
autor:
Richelle Mead
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324135431

Opis

Sukub to chyba najlepsze zajęcie, jakie można sobie wymarzyć w piekle. Ma się wtedy wszystko: seksapil, umiejętność zmiany postaci, fantastyczne ciuchy oraz to, że każdy facet umarłby za jedno spojrzenie lub dotyk(i faktycznie często tak to się kończy). Jednak życie Georginy Kincaid, sukuba z Seattle, nie jest tak ekscytujące, jak mogłoby się wydawać. Georgina nie jest przekonana, że uwodzenie śmiertelników i wysysanie z nich energii życiowej to najlepsze zajęcie dla dziewczyny takiej jak ona. Zd..ecydowanie bardziej wolałaby poszukać swojej bratniej duszy (a może to nieśmiały autor kryminałów?). Tylko co zrobić, żeby tej bratniej duszy od razu nie uśmiercić, kiedy w Georginie weźmie górę natura sukuba? Romantyczne marzenia o prawdziwej miłości będą musiały jednak zaczekać: w demonicznym podziemiu Seattle ktoś zaczyna zabijać nieśmiertelnych...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Melancholia sukuba" - kolejna powieść o istotach nieśmiertelnych i obdarzonych dodatkowymi przywilejami. Wiele osób polecało mi tą książkę, sądząc że jest naprawdę dobra, wciągająca i trudno się od niej oderwać. Przekonałam się i w ciągu kilku dni miałam ją na swojej półce, gdzie "cierpliwie cze... więcej »
Jak część z Was wie, serię zaczęłam czytać od drugiego tomu przez zwykłą pomyłkę. Cały czas chciałam przeczytać pierwszą część, aż w końcu teraz mi się udało. Autorką serii jest Richelle Mead, której powieści stają się bestsellerami. Co ciekawe, seria o sukubie została przeniesiona na ekran jako ... więcej »
Przeglądając księgarnię internetową wpadłam przypadkiem na Melancholię Sukuba, a ponieważ autorka napisała też jedną z moich ulubionych serii - Akademię Wampirów, to stwierdziłam, że powinnam się również zaznajomić z jej innymi książkami. Tak więc, zamówiłam od razu pierwsze trzy części i gdy tyl... więcej »
Do tej pory nie miałam w ogóle pojęcia, o tym, ze istnieje coś takiego jak Sukub. Owszem, fascynują mnie wszystkie dziwne i przerażające stworzenia - lecz do tej pory żyłam tylko w świecie wampirów i wilkołaków, sukuby to dla mnie całkowita nowość. Dlatego właśnie, postanowiłam im się bliżej przy... więcej »
Richelle Mead to amerykańska autorka, znana przede wszystkim z książek o Georginie Kincaid i serii o Akademii Wampirów. Jej książki o wampirach to jedyne popularne powieści o tych krwiożerczych istotach, które mnie oczarowały, wciągnęły do reszty i do tej pory myślę o nich w samych superlatywach.... więcej »
Melancholia
Recenzent: ceisha
Kolejna książka na mojej liście. Nie czekała jednak zbyt długo. Została mi polecona przez koleżankę i widniała na spisie lektur do przeczytania. Tytuł mnie nie zachęcał, ale była dostępna w bibliotece, więc zamówiłam ją i ... jakoś dobrnęłam do końca. Nie taki diabeł straszny jak go malują - to c... więcej »
Sukuby to demony przybierające postać pięknych kobiet, które nawiedzają mężczyzn w snach i kuszą ich, w celu pozyskania ich energii życiowej poprzez stosunek płciowy. Główna bohaterka „Melancholii sukuba” od dobrych kilku stuleci jest właśnie takim sukubem na usługach Piekła. Brzmi demonicznie? O... więcej »
Richelle Mead jest amerykańską pisarką książek, głównie z kategorii fantasy. Większość z nich jest typowa dla młodzieży, ale nie tylko. Pani Mead sławę zyskała dzięki powieściom o Georginie Kincaid, czy serii Akademia wampirów. „Melancholia sukuba” to właśnie pierwsza część przygód sukuba z... więcej »
„- No, wreszcie jesteś. Już... - Przerwał i przyjrzał mi się uważniej. - Rany... ładnie dziś wyglądasz. Zrobiłaś coś ze sobą? Bzyknęłam tylko trzydziestoczteroletniego prawiczka, pomyślałam.” Sukuby od wieków uznawane są za demony wysysające z ludzi energię życiową poprzez seks, czasem pragną... więcej »
Dodali do kolekcji
EmiliaPee
weera
Carlotta
HopeSolo
cooma
Moira
Ireth
CupOfLove
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!