Miasto Upadłych Aniołów Cassandra Clare

Okładka Miasto Upadłych Aniołów
autor:
Cassandra Clare
wydawnictwo:
Mag Wydawnictwo
data wydania:
2011

Opis

Miłość. Krew. Zdrada. Zemsta. Kto przejdzie na stronę mroku? Kogo dopadnie miłość, a czyj związek nie przetrwa próby czasu? I kto zdradzi wszystko w co do tej pory wierzył? Czwarta część ekscytującej serii Dary anioła, jeszcze lepsza niż poprzednie.

Słowa kluczowe

Początkowo cykl miał być trylogią. Takie przynajmniej odniosłam wrażenie i czytając tom trzeci, byłam o tym przekonana. Tym bardziej, że całość dość zgrabnie się zamknęła. Miało być - żyli długo i szczęśliwie. Gdy pojawiły się pierwsze zapowiedzi w wydawnictwie na temat kontynuacji przygód Jace'a... więcej »
Czy kiedykolwiek dopadła Was taka niemoc, że nie mogliście napisać jednego zdania ? Czy kiedykolwiek byliście pod tak wielkim wrażeniem, że wydawało się Wam, że żadne słowo nie odda tego, co czujecie ? Jeśli Wasza odpowiedź jest twierdząca, to wiecie, co zawsze odczuwam po przeczytaniu każdej ksi... więcej »
Miłość. Krew. Zdrada. Zemsta. Cassandra Clare jest jedną z moich ulubionych autorek. Jej książek nie da się odłożyć na półkę, a gdy zacznę czytać, będę dotąd siedziała aż skończę. Długo czekałam na ,,Miasto upadłych aniołów'', jednak obawiałam się że ta część nie spodoba mi się, że autorka będ... więcej »
,,Miasto Upadłych Aniołów”. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku. Dlaczego? Może przez fenomen pisarski Cassandry Clare. ,,MUA” jest kontynuacją bestsellerowej serii ,,Dary Anioła”, opowiadającej o Nocnych Łowcach. Zabierając się za nią spodziewałam się genialnego ciągu dalszego ,,Mias... więcej »
Kłopotów nigdy dość Cassandra Clare dała radę. Napisane przez nią ,,Miasto Upadłych Aniołów'' jest czwartym tomem powieści ,,Dary Anioła'' i mogę śmiało stwierdzić, że jest równie dobre, jak poprzednie części. Wielbiciele serii dokładnie wiedzą jak zakończyło się ,,Miasto Szkła''. Wielu m... więcej »
Na początek muszę się przyznać, że nie czytałam poprzednich części. Nie spodziewałam się, że wydawnictwo przyśle mi tę książkę, ale przysłało, więc zabrałam się za jej czytanie. Nie wiem, co działo się poprzednio, ale na moje szczęście w samej książce zostały umieszczone opisy poprzednich tomów, ... więcej »
Gdy potwierdzona została wiadomość, że seria Dary Anioła zostanie kontynuowana, wszyscy fani twórczości Cassandry Clare zastanawiali się, czy to nie będzie jedna wielka pomyłka. Osobiście odkładałam przeczytanie tej części do maksimum. Pamiętam, że kończąc "Miasto Szkła"- trzeci tom, myślałam że ... więcej »
Przeczytałam wszystkie książki Cassandry Clare, a na tą czekałam z największą niecierpliwością i powiem szczerze, że się nie przeliczyłam. Po książkę sięgnęłam zaraz po premierze, a przeczytałam ją dopiero niedawno z powodu braku czasu. Uwielbiam przygody Clary i jej przyjaciół, ale zacznę od poc... więcej »
Od początku wiedziałam, że na pewno przeczytam tą książkę. Po pierwszych trzech częściach miałam co do niej wysokie wymagania. Na szczęście ,,Miasto upadłych aniołów” pani Cassandry sprostało moim oczekiwaniom. Miłość, zwroty akcji i zaskakujący koniec. Wszystko to składa się na dobrą pozycję fan... więcej »
Wszystko zakończyło się pozornie szczęśliwie – Valentine nie żyje, wojnę wygrali Nocny Łowcy wraz z Podziemnymi, wszystkie trzy Dary Anioła zostały odnalezione, Jace okazał się nie być bratem Clary... Jednak los potrafi płatać złośliwe figle i ciągle rzucać kłody pod nogi. Nigdy nic nie było pewn... więcej »
Miasto Upadłych Aniołów to czwarty tom cyklu Dary Anioła. Ten tom tak jak i pozostałe bardzo przydał mi do gustu i jest bardzo bardzo ciekawy ;]. Była to idealna książka na mój ośmiogodzinny powrót do domu z nad morza. Autorka tak rozwijała wątki, że książkę czytała się łatwo i nie można się było... więcej »
"Piekło jest zadowolone"* Premiera czwartej części mojej ukochanej serii - "Darów Anioła" miała miejsce już ponad 3 miesiące temu, ale ja przeczytać ją miałam okazję dopiero teraz. W pewnym sensie cieszę się, że odwlekałam to jak najdłużej, bo cały czas miałam w głowie zakończenie częś... więcej »
Pamiętam moje pierwsze spotkanie z "Miastem Kości". Pochłonęłam je niczym mój brat pierogi z serem. Doskonale wiem, jaka byłam wtedy zauroczona. I powieścią, i Jace'm. Siedziałam wtedy jak na szpilkach i czekałam, aż dorwę w swoje szpony "Miasto Popiołów" i "Miasto Szkła". Do tej pory czuję swoje... więcej »
Ta książka była spełnieniem moich marzeń. Od czasu wydania ostatniej części (Miasto Szkła) myślałam tylko o kontynuacji powieści i zastanawiałam się, czym autorka zaskoczy nas tym razem. Książka okazała się lepsza niż się spodziewałam. Zaskakująca, naprawdę mało przewidywalna. Wojna si... więcej »
Cassandra Clare jest amerykańską autorką, która przyszła na świat 21 lipca 1973 roku w Teheranie. W trakcie swojego życia kilkukrotnie zmieniała kraj zamieszkania, skończyła liceum Los Angeles, a także podjęła pracę w Nowojorskiej redakcji. Pisanie swojej debiutanckiej powieści rozpoczęła ona w 2... więcej »
Cassandra Clare urodziła się w amerykańskiej rodzinie. Jest autorką serii "Dary Anioła" oraz "Diabelskie Maszyny". Sławę zyskała dzięki tej pierwszej serii, a dokładniej dzięki pierwszej części, czyli "Miastu Kości". To już czwarty tom jaki przeczytałam. Czy Cassandra Clare nadal będzie trzymała ... więcej »
W ostatni weekend postanowiłam zapoznać się z serią osławionej - dzięki fan fiction do Harry'ego Pottera - Cassandry Clare. Zaopatrzyłam się w ebooki i razem z moim Kindle zaczęliśmy leniwe zwiedzanie kolejnego książkowego wszechświata. Ostatnią z wydanych w Polsce części sagi jest właśnie "Mias... więcej »
Wojna się skończyła. Clary wraca do Nowego Jorku. Sytuacja na pierwszy rzut oka się uspokaja. Czeka ją szkolenie na Nocnego Łowcę, a u swojego boku ma Jace’a, którego w końcu może nazwać swoim chłopakiem. Sielanka jednak nie może trwać wiecznie. Na terenach Podziemnych zostają zabijani Nocni Łowc... więcej »
Wojna się zakończyła, zło zostało pokonane. Teraz powinno być wszystko dobrze. W końcu ludzie, którzy się kochają, mogą być razem. Podziemni zawarli rozejm z Nocnymi Łowcami, a Valentine nie zrobi już nikomu krzywdy. Piękne zakończenie, ale... Zawsze musi być ale. Czy tak łatwo da się zapomnieć o... więcej »
Dodali do kolekcji
Cassiel96
winterolmostover
Kimberlyyy
SuzanDragon
ven_detta
HiBaby.17
kaniejka
navenien
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!