Milion słońc Revis Beth

Okładka Milion słońc
autor:
Revis Beth
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2012

Opis

Po obaleniu dyktatury dotąd kierujących misją na pokładzie "Błogosławionego" znów panuje radość i spokój. Wkrótce Starszy dowiaduje się jednak, że załoga statku skrywała przed nim tajemnicę, która może przesądzić o ich przyszłości. Tymczasem Amy, dusząc się coraz bardziej wśród stalowych ścian, rusza tropem wskazówek pozostawionych dla niej przez tajemniczego Oriona, a nowa fala morderstw niespodziewanie staje się zalążkiem buntu… Rozpoczyna się walka o przetrwanie, w której stawką jest życie wsz..ystkich pasażerów.. Czy kiedykolwiek dotrą do obiecanej im nowej Ziemi?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Misja Błogosławionego, statku od pokoleń zawieszonego w nieskończonej przestrzeni kosmicznej, trwa. Czy będzie dane nam zobaczyć obiecane tytułowe "Milion słońc"? Wszystko zaczyna się z chwilą, gdy Amy, podróżniczk... więcej »
Minęły trzy miesiące, odkąd Starszy objął władzę na Błogosławionym po tym, jak zginął Najstarszy. Orion spoczywa na poziomie kriogenicznym zamrożony w jednej z komór i wydawać by się mogło, że w końcu w życiu mieszkań... więcej »
Gosiarellowa recenzja „W otchłani” całkiem zgrabnie opisywała bohaterów książki (ciekawi i sympatyczni), świat przedstawiony przez autorkę (zapierający dech), czy też ogólne wrażenia. Wszystko to opisałam w bardziej r... więcej »
Nastały ciężkie czasy dla pasażerów "Błogosławionego". Po ostatnich wydarzeniach rządy przejął Starszy. Ludzie dowiedzieli się prawdy nie tylko o sobie, ale także i o statku. Wszystkie tajemnice zostały rozwiane, a fi... więcej »
„Milion słońc” to druga część trylogii Beth Revis, na którą musieliśmy trochę poczekać. Do pierwszej części jestem bardzo entuzjastycznie nastawiona, dlatego też nie trzeba mnie było namawiać do przeczytania jej konty... więcej »
Już drugi raz miałam okazję znaleźć się na statku kosmicznym "Błogosławiony", którego celem jest Centauria - Ziemia. Spędziłam miłe chwile w towarzystwie Amy i Starszego. Droga Amy - ziemianka, która została rozmro... więcej »
W ostatnim czasie wyszło dużo powieści, które rozgrywają się w kosmosie, gdzie ludzie szukają nowej planety do zaludnienia. Miałam okazję czytać wiele z nich, ale jak do tej pory tylko się rozczarowywałam. Tak samo by... więcej »
"Milion słońc" to kontynuacja bestsellerowej serii dla młodzieży Śmiertelna Odyseja, a zapoczątkowanej książką "W otchłani". Rozpoczęte wątki urwały się w najbardziej ciekawym i znaczącym momencie, a drugi tom kazał d... więcej »
Beth Revis jest autorką książek młodzieżowych. Ma na swoim koncie cykl „W otchłani”. Pierwsza część okrzyknięta została bestsellerem. Tłumaczenie powieści pojawiło się w niemal 20 krajach. W w Polsce pojawiła się ta s... więcej »
Na pokładzie "Błogosławionego" zmierzającego na nową planetę Centauri-Ziemię zapanował pozorny spokój po obaleniu dyktatury Najstarszego. Spokój ten jednak bardzo szybko zaczyna znikać, gdy obywatele nie są już kontro... więcej »
Dodali do kolekcji
Gumciobook
Avenix
Cropka
kasandra
darkmelody
Amarisa
karolina96
fotoplastykon
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!