Miłość przez małe „m” Francesc Miralles

Okładka Miłość przez małe „m”
autor:
Francesc Miralles
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2010
ISBN:
9788310118219

Opis

Jeden spodeczek mleka może wszystko zmienić... W ostatni dzień roku za drzwiami Samuela, nauczyciela literatury, rozlega się ciche, lecz natarczywe drapanie. To bezdomny kot - niezwykły jak każdy kot - niespodziewanie wkracza w życie samotnego trzydziestotrzylatka i w cudowny sposób je przeobraża. Samuel odtąd nie tylko lepiej sypia przy wtórze mruczenia, lecz także nawiązuje nowe przyjaźnie. A wszystko wydaje się prowadzić do pierwszej miłości z dzieciństwa - tej, która kiedyś obdarzyła go tajem..niczym pocałunkiem motyla..."Miłość przez małe m" to pełna magii opowieść o poszukiwaniu szczęścia, którą pokochali czytelnicy na całym świecie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Miłość przez małe m” to opowieść o drobiazgach dnia codziennego, na które nie zwracamy uwagi a „niechcący” to właśnie one mogą okazać się bardzo ważnymi w naszym życiu. Czytając tę książkę miałam wrażenie, że zostałam obdarowana przepiękną bajką, taką w wydaniu dla dorosłych. Doskonale wiedziała... więcej »
Zupełnie nie tego spodziewałam się po tej powieści. Opis zawierający wskazówki, że w książce znajdziemy dużo kota. Kot na okładce. To wszystko sprawiło, że jako wielka miłośniczka kotów byłam przekonana, że sięgam po lekką powieść właśnie o tych czarujących stworzeniach. Tymczasem znalazłam powie... więcej »
Miłość przez małe m, to magiczna powieść napisana przez hiszpańskiego germanistę Francesca Mirallesa. W dorobku pisarza znajdują się jeszcze takie dzieła jak: Retrum. Kiedy byliśmy martwi i Wielka księga średniowiecznych legend . Jednak Miłość przez małe m trafiło najcelniej w gusta czytelników n... więcej »
Książka "Miłość przez małe m"została zakupiona przeze mnie ponieważ kotek na okładce obiecywał mi coś delikatnego,ulotnego niczym puch na wietrze.Okazało się jednak inaczej.Książka zaskakuje treścią i humorem,czyta się ją jednym prawie tchem;-)Ja nie potrafiłam oderwać się od niej aż skończyłam..... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
freya1982
opanowana96
Cattt
xVariax
dziurawa
iska40
Potania
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!