Misja Ambasadora Trudi Canavan

Okładka Misja Ambasadora
autor:
Trudi Canavan
wydawnictwo:
Galeria Książki
data wydania:
2010
ISBN:
9788362170012

Opis

Sonea jest przerażona, kiedy jej syn, który właśnie ukończył studia, postanawia dołączyć do grupy Ambasadorów Gildii, wybierających się do Sachaki. Kiedy nadchodzi wiadomość, że zaginął, Sonea chce koniecznie ruszyć na poszukiwania, ale nie może opuścić miasta, nie łamiąc prawa zabraniającego czarnym magom opuszczania Imardinu. Kiedy pojawia się u niej Cery, prosząc o pomoc, ponieważ większość jego rodziny została zamordowana, Sonea dowiaduje się, że w półświatku od lat toczy się śmiertelna wojna.. między Złodziejami. Podejrzane przypadki śmierci sprawiają, że Gildia zaczyna się martwić, czy aby nie ma do czynienia z dzikimi magami.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Po tym, jak 'Trylogia Czarnego Maga' stała się jedną z moich ulubionych trylogii, bardzo żałowałam, że po 'Wielkim Mistrzu' nie będzie już kontynuacji przygód Sonei i jej przyjaciół. Dlatego właśnie zapowiedź na empik.com, która pojawiła się gdzieś na początku tego roku sprawiła, że oczy wyszły m... więcej »
Chociaż nie wiem, jak bardzo starałabym się nie faworyzować Trudi Canavan, to jednak autorka wyczaruję wspaniały świat fantasty, od którego nie idzie się oderwać. Świat, którego nie jestem w stanie racjonalnie oraz obiektywnie ocenić. Rzecz biorąc w „Misji ambasadora” ponownie zmuszona jestem, z ... więcej »
Po tym co autorka pokazała w słynnej "Trylogii Czarnego Maga" i jeszcze nieco mniej popularnej "Erze Pięciorga", wszyscy myśleli, że będzie tylko lepiej, a jednak po wydaniu przez autorkę pierwszego tomu z nowej trylogii "Zdrajcy", szepty niezadowolenia fanów rozbiły się jak kamień o ścianę. Wszy... więcej »
UWAGA! Osobom, które nie czytał Trylogii Czarnego Maga (czyli trzech książek, w których akcja ma miejsce ponad 20 lat wcześniej, niż wydarzenia opisana w "Misji Ambasador") a mają ją w planach, radzę rozpocząć lekturę mojej opinii tak od 3 akapitu. Po prostu, aby przybliżyć fabułę "Misji Ambasad... więcej »
Po przeczytaniu trylogii Czarnego Maga podchodziłam dość sceptycznie do tej książki. Ponieważ co można było jeszcze napisać? Jednak pani Canavan sprostała zadaniu i pokazała, że ciąg dalszy tej historii będzie tak samo wciągający jak trylogia. Jestem naprawdę zadowolona po przeczytaniu tego dzieł... więcej »
Lorkin jest synem Czarnego Maga Sonei oraz Wielkiego Mistrza Akkarina. Jego ojciec poległ z rąk Ichanich podczas ich najazdu na Kyralię 20 lat temu. Lorkin zakończył już swoje studia i kiedy nadarza się okazja do uzupełnienia luk w historii Kyralii, bez wahania decyduje się na wyjazd. Jak się je... więcej »
Uwielbiam sklep biedronka. Powiecie, że to taka reklama dla nich teraz i pewnie macie rację, ale nie wspominam o tym bez powodu. Uwielbiam biedronkę za jej promocję. Ponieważ czasem idąc po jakiś drobiazg do domu jak masło czy makaron mam szansę nabyć coś jeszcze dla siebie. Dzięki ich cudownym p... więcej »
Dodali do kolekcji
Carlotta
Niji
Canis_Luna
Bezstronna
Shamira
Kaami
Nihal
Calliditas
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!