Mistrz Katarzyna Michalak

Okładka Mistrz
autor:
Katarzyna Michalak
wydawnictwo:
Filia
data wydania:
2013
ISBN:
978-83-63622-05-3

Opis

Bestsellerowa polska pisarka, Katarzyna Michalak, znana z delikatnych powieści dla kobiet jak m.in. Poczekajka, Rok w Poziomce, Nadzieja, oraz Sklepik z Niespodzianką napisała coś zupełnie nowego i bardzo tym wszystkich zaskoczyła…

„Mistrz” to pierwsza część „Serii z tulipanem”, otwierająca cykl: POLSKIE AUTORKI – ZMYŁOWO I EROTYCZNIE.

To sensacyjna powieść tylko dla dorosłych, pełna erotyzmu, namiętnych scen, nie przekraczających jednak granic dobrego smaku. Jest w niej ws..zystko, czego szukają miłośnicy gatunku: zbrodnia, tajemnica, intensywne relacje między bohaterami i bardzo gorąca atmosfera.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Autorkę tej kontrowersyjnej książki poznałam dzięki serii poczekajkowej, później było "Lato w Jagódce" i dwie Poziomki. Na blogu pisarki spotkałam cudowne dziewczyny, ciepłe, sympatyczne, bez żadnego powodu i bezinteresownie pożyczające mi książki K. Michalak, bądź też dające mi w prezencie tytuł... więcej »
Katarzynę Michalak każdy zna, albo po prostu kiedyś obiło mu się o uszy to nazwisko. Jednak w blogowym świecie moli książkowych, Pani Kasia, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób i to nie tylko z powodu swoich książek, ale także z powodu prowadzenia własnego bloga i ciepłych słów, które c... więcej »
"Mistrz"
Recenzent: Scorpionica
Nie planowałam czytać „Mistrza”. Nawet po rewelacyjnych recenzjach przedpremierowych nie miałam zamiaru sięgać po książkę Katarzyny Michalak. Ale jak to bywa rozum swoje, nogi swoje. Będąc na zakupach poniosło mnie do księgarni i „Mistrz” sam wpadł mi w ręce. Efekt? Najlepsze decyzje podejmuje si... więcej »
Mistrz
Recenzent: malaM
Katarzynę Michalak na pewno zna ta nie statystyczna część Polaków, która od czasu do czasu sięga po książkę. Nawet jeśli ktoś nie czytał, to zapewne słyszał, bo pani Kasia słynie z bestsellerów, które z półek księgarni znikają jak ciepłe bułeczki w sobotni poranek. Równie ciepłe, co świeżo upiecz... więcej »
„- Czy pan mnie… - Pytanie nie chciało przejść przez zaciśnięte gardło. - Czy pan mnie zabije? - wykrztusiła wreszcie. On spojrzał na nią obojętnie. - Nie jestem mordercą - odparł, a widząc błysk nadziei w oczach dziewczyny, natychmiast tę nadzieję zgasił: - Zazwyczaj nie.”* Gdy zjawisz si... więcej »
Na blogu autorki ciepłych powieści o miłości, które należy czytać z paczką chusteczek u boku przeczytałam informację, że każdy ma mroczną stronę duszy, a Katarzynami Michalak w powieści "Mistrz" postanowiła uchylić drzwi do swoich ciemnych zakamarków. Z twórczością autorki nie miałam jeszcze pr... więcej »
Mistrz
Recenzent: Paula1992
Ostatnio jakoś coraz częściej nachodzi mnie ochota na literaturę erotyczną. Zresztą, nic dziwnego. Obecnie polski rynek jest zasypywany takimi pozycjami. Zawsze jednak w takich powieściach mi czegoś brakowało, autorzy bowiem pisali tylko o przeżyciach erotycznych, omijając lub skutecznie zmniejsz... więcej »
Mistrz
Recenzent: archer81
Katarzyna Michalak przyzwyczaiła Nas – swoich czytelników – do książek pełnych magii, romantycznej miłości i czegoś niespotykanego. Jednak od jakiegoś czasu (a konkretniej od powieści „Nadzieja”) da się zauważyć, że Kasia, przestaje pisać „przesłodzone” książki o miłości. Zaczyna iść w stronę tę ... więcej »
Od dawna miałam dziwne przeczucie, że jeśli jakaś książka Katarzyny Michalak może naprawdę mnie oczarować, to z całą pewnością jest nią "Mistrz". Obiecywałam sobie nawet, że właśnie od tej pozycji rozpocznę swoją przygodę z Kejt Em, ale ostatecznie nic z moich planów nie wyszło. W tak zwanym międ... więcej »
Kobiety mają czasami ochotę na odrobinę pikanterii w swoich książkowych przygodach. Katarzyna Michalak do tej pory nie była jednak znana z takich wybryków. Ale trzeba być otwartym na nowe tematy, prawda? Dlatego też pisarka postanowiła zaskoczyć nas czymś zupełnie nowym. Podjęła wyzwanie i poda... więcej »
Jesteście gotowi wyruszyć w podróż? Trzymajcie się mocno, bo książka jest pełna zawirowań i zwrotów akcji, od których naprawdę może zakręcić się w głowie. Nocą, puste ulice Warszawy przemierza w pośpiechu Sonia. Skracając sobie drogę do domu, schodzi do przejścia podziemnego, co jak się już wk... więcej »
Mistrz
Recenzent: Aly102
Katarzyna Michalak, autorka kilkunastu bestsellerowych powieści („Poczekajka”, „Rok w Poziomce”, „Sklepik z Niespodzianką”, „Mistrz”). Należy do najbardziej wszechstronnych polskich pisarek, swobodnie poruszając się między tak odmiennymi gatunkami jak powieść obyczajowa, sensacja, erotyk i fan... więcej »
Mistrz
Recenzent: liszka.82
Fajna, fajna, fajna opowieść :) Czasami przypominała mi "Piękną i bestię" Disneya- on ją więzi (w pięknej posiadłości), ona chce uciec, a potem... :) Co rzadko zdarza się w erotykach- było tylko kuszenie głównej bohaterki, podnoszenie emocji- ale do seksu nie dochodziło. Fajnie :) No tylko jed... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
asymaka
tala86
winterolmostover
ant_07
arwenka2222
Bujaczek
makomt
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!