Młot na czarownice Jacek Piekara

Okładka Młot na czarownice
autor:
Jacek Piekara
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375745375

Opis

SPRZEDAŻ OD 01-04-2011!
Oto on - inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.
Oto świat, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. świat, gdzie słowa modlitwy brzmią: I DAJ NAM SIŁĘ, BYśMY NIE PRZEBACZALI NASZYM WINOWAJCOM. świat, w którym nasz Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy.
"Oto drugie spotkanie ze Sługą Bożym. Inkwizytorem z duszą. Wiedzącym, widzącym i umiejącym prześwietlić każdą zbrodnię. Odnaleźć w niej pierwias..tki dobra i uchować tych, którzy nie zasłużyli na karę.
Targną nami emocje, staną przed oczyma narzędzia kaźni, poleje się krew, a w uszach będą kołatały jęki i zawodzenia ofiar."
Marzena Kowalska, Wirtualna Polska

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Science-fiction
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  „„Młot na czarownice” to przeredagowane i uzupełnione wznowienie tomu opowiadań o inkwizytorze Mordimerze Madderinie. Czekają go wyzwania, zagadki i zmagania z wiedźmami i demonami oraz często gorszymi od nich heretykami i bluźniercami. Czy aby przetrwać, wystarczą: żarliwa wiara, stalowe nerwy i... więcej »
  W alternatywnym średniowieczu, w świecie, gdzie Jezus nie umarł na krzyżu lecz zstąpił z niego i policzył się z wrogami, po ziemi stąpa sługa Pana, młot na czarownice, miecz aniołów… inkwizytor Mordimer. „Młot na czarownice” to kolejny zbiór opowiadań Jacka Piekary o przygodach sługi bożego. ... więcej »
  Jacek Piekara jest nie tylko pisarzem, ale także dziennikarzem prasowym oraz radiowym. Swoją debiutancką powieść pt. „Labirynt” wydała mając niespełna dwadzieścia lat. Później miał dłuższą przerwę w pisaniu, aby w 2003 roku powrócić z książkami będącymi zbiorem opowiadań o przygodach inkwizytora ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Selia
  kmita
  shamrok
  pece
  szumo
  Tycjan
  pawelx321
  pedro
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  No, ale nie dziwota, bo cham nawet jak się przystroi w piórka, zawsze chamem zostanie.

  Dodane przez frodo

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!