Morze potworów. Percy Jackson i bogowie olimpijscy 2. Rick Riordan

Okładka Morze potworów. Percy Jackson i bogowie olimpijscy 2.
autor:
Rick Riordan
wydawnictwo:
Galeria Książki
data wydania:
2009
ISBN:
9788392883715

Opis

Tajemnicze zatrucie sosny Thalii osłabia magiczną granicę Obozu Herosów. Percy i jego przyjaciele mają zaledwie kilka dni na odnalezienie jedynego magicznego przedmiotu, który posiada moc wystarczającą do powstrzymania fali mitycznych bestii. Problem w tym, że aby go znaleźć, muszą pożeglować na Morze Potworów. A po drodze Percy będzie musiał opracować plan, który ocali jego dawnego kumpla, Grovera. Odkryje także straszliwą tajemnicę swojej rodziny, co każe mu się zastanowić, czy bycie synem Pose..jdona to zaszczyt czy przekleństwo?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

O dziwo siódma klasa była dla Percy'ego Jacksona bardzo spokojna. Żadnych potworów czy bogów chcących go zabić, nic, zwyczajny rok. Nadchodzi ostatni dzień szkoły, można by pomyśleć, że już nic się nie wydarzy... Błąd! Wf i gra w zbijanego ze znajomymi z klasy byłaby już wystarczająca nieznośna b... więcej »
Drugi tom przygód naszego herosa, napisany przez Ricka Riordana nosi tytuł "Percy Jackson i morze potworów" dalej osadzony jest w naszym teraźniejszym świecie. Dla Percy'ego był to spokojny rok żaden potwór nie przedostał się do Nowego Yorku ale ostatni dzień szkoły okazuję się przełomem. Zwykła ... więcej »
Kolejna część przygód Percy'ego Jacksona nie zawiodła mnie ani odrobinę. Bardzo się cieszę, że autorowi nie zabrakło pomysłów na drugą książkę i mam nadzieję, że w kolejnych też wykazał się inwencją twórczą, bo na mojej półce już czeka Klątwa Tytana. Magiczna granica Obozu Herosów została zniszc... więcej »
Percy Jackson jest w stanie ukończyć szkołę bez żadnych ekscesów? Zdobył nowego kumpla, dysleksja daje się we znaki, bo przecież w szkole nie dają tekstów pisanych starożytną greką. Jednak, kiedy gra w zbijaka może okazać się grą o życie, nadal wygląda to dobrze? Nie koniecznie, zwłaszcza, że n... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
LeShan
Nivell
Lucjanna
ekhart
rosalie
zDEPPtana
laniette
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!