Mroczna noc Gena Showalter

Okładka Mroczna noc
autor:
Gena Showalter
wydawnictwo:
Harlequin
data wydania:
2010
ISBN:
9788323866718

Opis

Władcy Podziemi żyją pośród nas!TrylogiaWładcy Podziemi ? Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każde z nich skazane jest na wieczne cierpienie. Piekło Maddoksa to powracające ataki Furii, Reyes jest księciem Bólu, a Anya boginią Anarchii. Cała trójka jest skazana na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wyb..awienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie?Ashlyn Darrow posiada niezwykły dar ? gdziekolwiek się pojawi, słyszy rozmowy, które kiedykolwiek odbyły się w tym miejscu. Ta umiejętność wkrótce staje się koszmarem i Ashlyn postanawia ratować się przed szaleństwem. Wyjeżdża więc do Budapesztu, by szukać pomocy w sekretnej sekcie nieśmiertelnych. W ten sposób wpada w wir przerażających, przerastających ludzkie wyobrażenie wydarzeń. Co gorsza zakochuje się w mężczyźnie, który sam żyje we własnym piekle. Ten mężczyzna to jeden z nieśmiertelnych, Maddox?Kolejne części trylogii ukażą się: ?mroczna więź? w czerwcu, ?Mroczna żądza? w lipcu

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Mroczna noc
Recenzent: Yossa
Jest to pierwsza część tej trylogii, czekała u mnie na półce dokładnie dwa miesiące i przed chwilą skończyłam.Postaram się jak najlepiej opisać moje odczucia, bo zauważyłam, że wiele osób na LC ma Mroczną noc w 'chcianych' :) Ashlyn Darrow posiada niezwykły dar - gdziekolwiek się pojawi, słysz... więcej »
„Mroczna noc” to pierwszy tom serii „Władcy podziemi”, amerykańskiej pisarki Geny Showalter. Tym razem poznajemy Maddoksa, który nosi w sobie demona Furii. Jak każdy z jego przyjaciół jest on samotnikiem z wyboru, ponieważ boi się, że za podszeptem demona więzionego w jego ciele, mógłby zranić ko... więcej »
Dawno, dawno temu, w świecie bogów i herosów, doszło do tragedii, która zburzyła spokój panujący na Olimpie. Wszystko rozpoczęło się od puszki pełnej demonów, na której strażniczkę wybrano kobietę. Nie była to jednak zwykła śmiertelniczka, tylko wojownicza i silna Pandora. Decyzja ta wzburzyła gr... więcej »
Dodali do kolekcji
Serena
Albatros22
Betsy93
Kobaltowa
agata17ko
eluśka
ven_detta
Jaremina
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!