Mroczne serce - przeznaczeni Lee Monroe

Okładka Mroczne serce - przeznaczeni
autor:
Lee Monroe
wydawnictwo:
MAK Verlag
data wydania:
2011
ISBN:
9783863800055

Opis

Zanurz się w świecie mrocznego romansu paranormalnego, w którym czarująca bohaterka musi wybrać pomiędzy dwoma niepokojąco kuszącymi możliwościami.

Jane Jonas, która niedługo skończy szesnaście lat, ma niepokojące powtarzające się sny. Pojawia się w nich tajemniczy chłopak i mówi jej, że są sobie przeznaczeni. Jej matka jest coraz bardziej zaniepokojona niebezpiecznymi nocnymi wędrówkami dziewczyny. Ale świat snów i rzeczywistość już niedługo się spotkają...

Gdy Jane zaprzyj..aźni się z tajemniczym nowo przybyłym chłopakiem, niezmiernie interesującym blondynem, fascynującym i innym niż wszyscy, zapragnie go bardziej niż kogokolwiek... dopóki na jej drodze nie stanie towarzysz ze snów.
Dziewczyna musi wybrać jeden z dwóch światów - ten znajomy, w którym pojawiła się romantyczna ekscytująca nuta lub ten drugi, mroczny i groźny, gdzie anioły, wilkołaki i czarujący nieznajomy starają się ją uwieść.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Romans
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  Recenzja książki „Mroczne serce - Przeznaczeni” autorstwa Monroe Lee Tytuł/Cykl: „Mroczne serce - Przeznaczeni” Autor: Monroe Lee Tom: 1 Wydawnictwo: MAK Verlag Rok wydania: 2011-05-21 „Zanurz się w świecie mrocznego romansu paranormalnego, w którym czarująca bohaterka musi wybrać pom... więcej »
  Lee Monroe urodziła się w Londynie, ale spędziła krótki czas wypoczynku nad morzem z rodziną, kiedy była nastolatką. Poruszała się z powrotem do centrum miasta, jak tylko mogła, a obecnie mieszka w Westminster. Lee była obsesyjnym czytelnikiem jako dziecko, i nadal nim jest. Napisała wiele dzieł,... więcej »
  Pierwsze co rzuca się w oczy gdy biorę do ręki "Mroczne serce. Przeznaczeni" Lee Monroe, to niesamowita okładka. Jest okryta dziwnym mrokiem i atmosferą tajemniczości. Jednak jeden element jest tam, moim zdaniem nie potrzebny. Wilk. Dzięki temu szczegółowi wiemy czego się spodziewać i j... więcej »
  „Mroczne serce - Przeznaczeni” to pierwszy tom serii o Jane Jonas. Książka należy do gatunku paranomal romance. Nie brakuje w niej istot nadprzyrodzonych i miłości. Lee Monroe urodziła się w Londynie. Jako nastolatka przez jakiś czas mieszkała z rodziną nad morzem. Gdy nadarzyła się okazja wr... więcej »
  Do tej książki przyciągnęła mnie okładka. Ładna dziewczyna ubrana w delikatną, zwiewną i niebieską sukienkę, a na drugim planie postać wilka. To wszystko jest spowite tajemnicą i możliwe, że dlatego tak mnie to przyciągnęło. Książka opowiada o Jane Jonas. Dziewczyna, która uczy się w domu pr... więcej »
  Kolejna seria z cyklu romans paranormalny z udziałem śmiertelniczki-nastolatki i dwóch ekstremalnie przystojnych chłopaków, a "mroczna tajemnica" to ich drugie imię. Brzmi znajomo? Jak widać, na obecnym rynku wydawniczym jest wiele powieści, w których przewija się ten sam główny wątek, a różni ty... więcej »
  Jane mieszka poza miastem na szczycie góry. Uczy się w domu, jest odludkiem. Jedyne osoby, na których może polegać to jej rodzice i młodsza siostra- Dot. Ale życie Jane nie jest do końca normalne. Odkąd skończyła szesnaście lat śni jej się chłopak- Luca. Wyjawia jej, że pochodzi z fantastycznego... więcej »
  "Mroczne Serce Przeznaczeni" to typowe paranormal romance. Poza wątkiem miłosnym nie dzieje się nic więcej, jednak polubiłam tą książkę. Niektórzy po przeczytaniu jej mogą uznać, że jest nudna, jednak jak dla mnie, jest po prostu spokojna. Z bohaterów najbardziej polubiłam Luka. Nie jest to typ ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  erosz
  nightmoth
  Sallymy
  tala86
  Black_Vampire
  kasandra
  Kitty_AMM
  ZaczytanaMery
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!