Avatar @mxkne

blckthorn

@mxkne
3 obserwujących. 6 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 6 miesięcy temu.
{} Napisz wiadomość
3 obserwujących.
6 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 6 miesięcy temu.

Blog

środa, 21 października 2020

Przygotowania

Zdalne studiowanie w pełni nabrało tempa, a ja oczywiście im więcej na głowie, tym więcej czasu poświęcam na czytanie. Logiczne!
Na razie zbieram odczucia i przemyślenia do kupy. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się dodać kilka w miarę ciekawych recenzji, albo chociaż opinii. Nie lubię pisać na siłę, chociaż charakter mojej pracy czasem tego wymaga. Ale praca to jedno, a pisanie dla przyjemności to drugie ;)
Trzymajmy się zdrowo.
wtorek, 8 września 2020

Zastój

Moje czytelnictwo w ostatnim czasie upadło...

Przykro mi to stwierdzać, ale moje tempo czytania ostatnio jest bardzo przeciętne. Tak, jak pochłaniałam 3 książki w tygodniu, tak teraz jedną potrafię czytać nawet 10 dni. Wiadomo, nie jest to tragedia...
Nie potrafię zbyt długo siedzieć nad książką, bo moje myśli pędzą wszędzie i to zdecydowanie zbyt szybko. Z drugiej strony nie chcę się zmuszać do czytania, bo jest to moja pasja. Coś, co od dziecka sprawia mi przyjemność i chciałabym, żeby tak zostało do końca życia.

Szczerze, w ostatnim czasie sporo się wydarzyło i pewnie to przytłoczenie spowodowało ten kryzys. Wydaje mi się, że muszę to po prostu przeczekać i już niedługo wszystko wróci do normy i znowu będę nosić książkę nawet do wanny, żeby uprawiać ekstremalne czytelnictwo.

Stwierdziłam, że wrócę do dobrze sobie znanej klasyki i czytam po raz kolejny "Zabić drozda". Może przełamie klątwę mojej niemożności ;)

A Was często spotyka taki "czytelniczy kryzys"? Jak sobie z nim radzicie?
Tagi:
#czytanie, #kryzys, #hobby, #zabic, #drozda, #klasyka
{}× 3

Archiwum

{}

2020

październik

(1)

wrzesień

(1)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe