Na końcu tęczy Cecelia Ahern

Okładka Na końcu tęczy
autor:
Cecelia Ahern
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2006
ISBN:
9788373919631

Opis

Zabawnie i pomysłowo opowiedziane dzieje wielkiej przyjaźni i miłości pary dublińczyków, których poznajemy jako siedmiolatków. Choć losy Rosie i Axela ułożyły się inaczej - on wyjechał studiować do Bostonu i ożenił się, ona została nastoletnią mamą - przez kilkadziesiąt lat nie stracili kontaktu, nie zdając sobie sprawy, że z każdym rokiem ich więź staje się silniejsza...

Słowa kluczowe

"Teraz już wiem na pewno, że tam na końcu tęczy czeka mnie szczęście." Kolejna powieść Ceceli Ahern, która utrzymywała się dość długo na liście bestsellerów. Autorka jest znana i kojarzona przede wszystkim z swoim debiutem z roku 2008 (P.s Kocham Cię), na podstawie, którego został nakręcony f... więcej »
Jeśli śledzicie premiery kinowe możecie kojarzyć film – „Love, Rosie”. Z zwiastunu wynika, że zapowiada się całkiem przyjemny komedio-dramat. Film został nakręcony na podstawie książki „Na końcu tęczy”, dlatego też zaciekawiona postanowiłam ją przeczytać. Moje wrażenia mieszczą się gdzieś „pośrod... więcej »
Dodali do kolekcji
Jewel
Carlotta
kotlet
racuh
kasia.fi
axianna
malaCzarna
Liliowa
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo przez utopienie. Potem jednak przypomniałam sobie o resztkach ciasta czekoladowego w lodówce i wynurzyłam się, nabierając powietrza w płuca. Dla niektórych rzeczy warto żyć.

Dodane przez Potania

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!