Na ratunek Nicholas Sparks

Okładka Na ratunek
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2009
ISBN:
9788373596351

Opis

Denise Holton samodzielnie wychowuje cierpiącego na zaburzenia mowy czteroletniego Kyle`a. Nie wiadomo, co jest źródłem choroby: upośledzenie, autyzm czy dysfunkcja słuchu. Denise spędza całe dnie ucząc chłopca mówić, a wieczorami pracuje jako kelnerka. Pewnego dnia podczas burzy rozbija samochód i traci przytomność. Zdezorientowany malec wysiada i gubi się w lesie. Odnajduje go Taylor McAden - zapalony myśliwy, członek ochotniczej straży pożarnej. Udana akcja zbliża Denise i Taylora do siebie, a.. zamknięty w sobie Kyle zaczyna wręcz uwielbiać swojego wybawcę. Po kilku miesiącach zaczynają się problemy - dręczony wspomnieniami z dzieciństwa Taylor dokonuje w trakcie służby cudów odwagi, ale odsuwa się od Denise i chłopca, nie wierząc, że nie może zapewnić im szczęście...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wspaniała książka o pokonywaniu wewnętrznych problemów, o tym, że każdy potrzebuje kogoś bliskiego. “Nie było dnia, abym nie chciała cofnąć czasu i postąpić inaczej.”, dużo ludzi, właściwie chyba ponad 3/4 ludzkości uważa, że jeśli cofnęło by się w czasie i poprawiło błąd, było by zdecydowanie l... więcej »
Mimo, ze z nie do końca oczywistym optymistycznym przesłaniem, to jednak książka jak dla mnie przewidywalna i niestety momentami nudnawa, jedna z gorszych Sprarksa, które czytałam.Niestety. więcej »
Dodali do kolekcji
Jewel
bastet
marthe16
madlene90
Ania1408
sophia2703
Patrycja0110
katarinalukasiak
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
(...) życie jest niczym łajno. Użyte w ogrodzie stanowi nawóz. Użyźnia glebę w skuteczny i niedrogi sposób i sprawia, że rosną w nim piękne kwiaty. A jednak poza ogrodem, na przykład na pastwisku, jeśli w nie wdepniemy, nie jest niczym więcej jak zwykłym gównem.

Dodane przez lamasta

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!