Na zakręcie Nicholas Sparks

Okładka Na zakręcie
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2011
ISBN:
9788376596976

Opis

Miles Ryan, prowincjonalny szeryf, samotnie wychowuje dziewięcioletniego syna Jonaha. Jego życiową obsesją jest schwytanie człowieka, który przed dwoma laty potrącił samochodem jego żonę i uciekł z miejsca wypadku. Od śmierci Missy dręczą go wspomnienia: pochłonięty pracą i synem nie odczuwa potrzeby zbliżenia się do innej kobiety. Romans z Sarą Andrews, która po nieudanym małżeństwie próbuje odbudować swoje życie, powoduje serię dramatycznych wydarzeń. Wzajemne wyobrażenia obojga zakochanych mił..ości, lojalności i zaufaniu do partnera zostają wystawione na ciężką próbę...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Tematyka » Literatura piękna
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Kolejna powieść Sparksa, mistrza w przedstawianiu ludzkich uczuć w obliczu trudnych życiowych sytuacji. Czasem życie płata nieprawdopodobne figle - niesamowite zbiegi okoliczności mogą (choć nie zawsze muszą) wystawić ludzi na ciężką próbę własnych uczuć. Nie każda miłość jest łatwa, prosta, czas... więcej »
  Dodali do kolekcji
  basket1
  sophia2703
  Katrin
  akinoria
  panda420
  violineek
  klaaudia__
  deana
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  W życiu rzadko daje się określić dokładnie początek czegokolwiek, tę chwilę, kiedy spoglądając wstecz, możemy z całą pewnością stwierdzić, że właśnie od tego wszystko się zaczęło.

  Dodane przez dlaczego

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!