Namiętność Lauren Kate

Okładka Namiętność
autor:
Lauren Kate
wydawnictwo:
MAG Wydawnictwo
data wydania:
2011-06-29
ISBN:
9788374802147

Opis

„W każdym życiu wybiorę ciebie. Tak, jak ty zawsze wybierałeś mnie. Na zawsze”.

Luce była gotowa umrzeć dla Daniela. I to właśnie robiła. Raz za razem. Luce i Daniel stale odnajdywali się, po czym wkrótce zostawali boleśnie rozdzieleni – Luce umierała, a Daniel pozostawał samotny i nieszczęśliwy. Może wcale nie musi tak być...

Luce jest pewna, że coś – lub ktoś – w jednym z jej wcześniejszych wcieleń może jej pomóc w obecnym. Dlatego wyrusza na najważniejszą podróż swojego ż..ycia... powraca w przeszłość, by na własne oczy zobaczyć swoje romanse z Danielem... i odnaleźć klucz, dzięki któremu ich miłość mogłaby przetrwać.

Cam i legiony aniołów oraz Wygnańców rozpaczliwie pragną pochwycić Luce, lecz nikt bardziej gorączkowo niż Daniel. On goni za Luce przez ich wspólne przeszłości, przerażony tym, co mogłoby się wydarzyć, gdyby zmieniła historię.

Wtedy bowiem ich ponadczasowa miłość mogłaby zginąć... na zawsze.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  ZAWSZE I WSZĘDZIE Zdecydowanie najlepsza z dotychczasowych części tej historii. Zgodnie z tym co zapowiadała autorka, każdy rozdział przenosi nas w zupełnie inne czasy. Każdy rozdział to absolutnie nowa przygoda pełna napięcia. Autorka popisała się wyobraźnią i wreszcie nadała historii miłości L... więcej »
  ,,W każdym życiu wybiorę Ciebie. Tak jak ty zawsze wybierałeś mnie. Na zawsze.”Te słowa są na dobrą sprawę motywem przewodnim trzeciego tomu serii Lauren Kate opowiadającego o przeklętej miłości, która nie ma żadnych szans na przetrwanie. Poprzednie części były średnie i tego samego spodziewałam ... więcej »
  Na pierwszą część trylogii Lauren Kate natknęłam się już bardzo dawno temu i pamiętam, że niesamowicie mi się spodobała, jednakże po niewypale jakim okazała się część druga (której nawet nie doczytałam jeśli mam być szczera) chciałam porzucić tą serię. Poza tym naprawdę mam co czytać i nie ... więcej »
  Nie wiem czego się dokładnie spodziewałam po najnowszym dziele Lauren Kate z serii "Upadli" zatytułowanym "Namiętność". Może czegoś podobnego do "Mrocznego szaleństwa" Karen Marie Moning? Tytuł tego drugiego dzieła nie zdradzał wcale, a wcale, że jest ono tak niesamowite, a jednocześnie brutalne ... więcej »
  Moskw, Helston, Mediolan… 1758, 1613, 555… Biegniesz… przeskakujesz… chwytasz kolejnego Głosiciela… podróżujesz dalej… Nie ma czasu do stracenia… Wiesz co należy zrobić… Kolejny raz zaglądasz w przeszłość… Z nadzieją, że tam odnajdziesz odpowiedź… Luce wyrusza w podróż swojego życia.... więcej »
  „Namiętność” to już trzecia część cyklu Lauren Kate o nieziemskiej miłości, poświęceniu i przekleństwie. Po pechowym obiedzie w Święto Dziękczynienia, podczas którego Luce i przyjaciele zostali zaatakowani przez Wygnańców, Luce w końcu zapragnęła odpowiedzi. W tym celu obrała dość radykalną drogę... więcej »
  Namiętność
  Recenzent: Lena173
  Lauren Kate jest amerykańską autorką, która dorastała w Dallas, uczęszczała do szkoły w Atlancie, a zaczęła pisać w Nowym Jorku. Przez ten czas stworzyła kilka powieści, a część z nich znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. Obecnie pisarka zamieszkuje ruchliwe Los Angeles i już nied... więcej »
  Niesamowita miłość na nowo się rozgrzewa. Luce i Daniel po raz kolejny muszą stawić czoło wszystkim przeciwnościom losu. Tym razem odbędą podróż w czasie. Luce cofa się i spogląda na swojej poprzednie wcielenia. Patrzy na ich błędy i na to co doprowadziło do ich unicestwienia. Zastanawia się nad ... więcej »
  Pierwszy tom cyklu „Upadli” dostałam w nagrodzie za wygranie pewnego konkursu w szkole, organizowanym przez bibliotekę. Z początku byłam zachwycona i oczarowana książką. Było tak do momentu, aż bardziej się w nią wczytałam i stwierdziłam, że się nudzę. Po lekturze książki byłam strasznie przygnęb... więcej »
  Lauren Kate jest amerykańską autorką fantastyki. Dorastała w Dallas, uczęszczała do szkoły w Atlancie, a zaczęła pisać w Nowym Jorku. Obecnie mieszka w Los Angeles. Jej książki zajmują wysokie miejsca na liście bestsellerów New York Times'a. Rzadko zdarza mi się, bym po rozpoczęciu jakiejś seri... więcej »
  Rosja, Włochy, Chiny, Anglia, Francja... Współczesność i przeszłość. Luce podróżuje przez czas i miejsca, z którymi związane są jej losy. Dziewczyna wierzy, że poznanie swych wcześniejszych wcieleń pomoże jej zrozumieć przekleństwo, które wiąże ją z Danielem. Czy jednak coś co trwało tysiące ... więcej »
  Luce wybiera się w podróż przez minione życia. Cofa się w przeszłość, aby poznać sekret miłości swojej i Daniela. Pragnie odnaleźć jakiś wspólny element, który pomógłby jej zrozumieć to wszystko, co ich spotykało. W tym samym czasie Daniel, Cam, jej nowi przyjaciele ze szkoły i reszta upadłych an... więcej »
  Zapewne nie jedna/jeden z was słyszał/a o miłości, tak wielkiej, tak potężnej, że każdy partnerów oddałby życie za drugą osobę. Ale co jeśli dziewczyna nie ma szansy dożyć nawet pełnoletniości, a chłopak musi za każdym razem znosić jej śmierć i czekać aż jej dusza odnajdzie następne wcielenie? Ni... więcej »
  Trzecia część wymiata. :) Dosłownie. Miałam wielkie wymagania co do tej części i szczęśliwa jestem, że się nie zawiodłam. Książka wciąga jak cholera. Ma w sobie coś takiego, że nie jest się w stanie od niej oderwąc. Nie chce się tego robić. I zamiast czytać powoli i dokładnie pędzi się, aby szybc... więcej »
  Namiętność
  Recenzent: Pyza600
  Po ciężkiej przeprawie przez książkę i równie ciężkiej walce ze sobą- wreszcie skończyłam czytać trzecią część ,,Upadłych''. I wiecie jakie mam wnioski? Zadaję sobie jedno pytanie. Po co ja w ogóle zaczynałam to czytać? Niestety muszę stwierdzić, że jest to najgorsza z najgorszych możliwych częśc... więcej »
  Dodali do kolekcji
  EmilyStrange
  Klaudek
  Etreinte
  Sallymy
  Sihhinne
  Ania1408
  cassandra9891
  Lexi
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!