Narrenturm

Okładka Narrenturm
autorzy:
wydawnictwo:
SuperNowa
data wydania:
2003
ISBN:
9788370541538

Opis

Koniec świata w Roku Pańskim 1420 nie nastąpił. Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego uwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło.

Słowa kluczowe

Już pisząc komentarz, a było to dobry czas temu, zastanawiałem się głęboko jak ocenić dzieło twórcy "Wiedźmina" nie popadając w zbytnią euforię. Ograniczyłem się wtedy do jednego prostego zdania oraz obiecałem, że więcej pisać nie będę i nie zamierzam. Po kolejnej, trzeciej już z kolei, lekturze ... więcej »
Dlaczego właściwie sięgnąłem po tę książkę? Pewnie zadziałała na mnie ta słynna magia nazwiska. Po przeczytaniu Sagi Wiedźmińskiej, miałem ochotę na kolejne dzieło spod ręki pana Andrzeja Sapkowskiego, którego myślę że nie muszę przedstawiać. Dodatkową zachętą okazało się umieszczenie akcji książ... więcej »
Andrzeja Sapkowskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Autor kultowego „Wiedźmina” jest znany na całym świecie ze swoich nietuzinkowych bohaterów, niebanalnych historii oraz unikalnego stylu. Powieść „Narrenturm” rozpoczyna trylogię o przygodach Reinmara z Bielawy zwaną trylogią husycką. Ty... więcej »
Narrenturm
Recenzent: alison2
Nazwisko Andrzeja Sapkowskiego jest doskonale znane nawet tym czytelnikom, którzy z reguły omijają fantastykę. Popularność zdobył pięciotomową sagą o wiedźminie. Na jej podstawie powstał film pełnometrażowy, serial telewizyjny, gra fabularna, a nawet gra karciana. Pisarz zebrał już szereg prestiż... więcej »
Dodali do kolekcji
kmita
Lilia
Arien
shamrok
pece
mnzn
neko
Tycjan
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
otaczający świat nieustannie na ciebie dybie, nigdy nie przepuści okazji, by wyrządzić ci zniewagę, przykrość lub krzywdę. Że tylko czeka, aż spuścisz portki, by natychmiast dobrać się do twej gołej dupy.

Dodane przez Maynard

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!