Naznaczona P.C. Cast,

Okładka Naznaczona
autor:
P.C. Cast,
wydawnictwo:
KSIĄŻNICA
data wydania:
2010
ISBN:
9788324578184

Opis

Zoey to zwyczajna nastolatka, która dzieli życie między szkolną monotonię a rodzinną sielankę. Pewnego dnia cały jej świat staje na głowie. Zostaje NAZNACZONA i musi się udać do szkoły Domu Nocy. Tylko tam może przejść niezbędną Przemianę w dorosłego wampira.

Słowa kluczowe

Naznaczona
Recenzent: saruska
W ten weekend zabrałam się wreszcie za przeczytanie "Naznaczonej" autorstwa P.C. oraz Kristin Cast. Zwlekałam z jej "pochłonięciem", zwłaszcza, że czytałam o niej niezbyt pochlebne recenzje, a zwłaszcza o początku, który niektórym wydał się strasznie nużący. Przeczytałam ją w parę godzin, chociaż... więcej »
Naznaczona
Recenzent: Nyx
"Naznaczona" to powieść napisana przez matkę i córkę. Tym bardziej powinna trzymać poziom. Jednak wcale tego nie robi. -Zoey, jak Boga kocham, Heath wcale się tak znowu nie uchlał po meczu. Nie bądź dla niego taka okrutna. - Aha, no pewnie (...) Gdybym umarła, przynajmniej ominąłby mnie spr... więcej »
Wampiry, miłość, kłopoty, przede wszystkim magiczne stworzenia… czy to ostatnio nie modny chwyt? Czy teraz nastolatki będą zachwycać się Domem Nocy, czy przerzucą się ze Zmierzchu na tą oto powieść? Być może. Na pewno twierdząco można powiedzieć na pierwsze pytanie, o tak. Ta historia to ostatnio... więcej »
Początkowo nie byłam przekonana co do owej ksiażki,z opinii kuzynki która już ją czytała wynikało że jest ona po prostu,nudna.Kiedy dodatkowo dowiedziałam się że,jest ona o wampirzycy to zupełnie straciłam ochotę na czytanie,byałm uprzedzona co do kolejnych opowieści o wampirach i ich miłostkach ... więcej »
Mimo tego że w księgarniach jest mnóstwo książek o wampirach itp. to jednak ta jest wyjątkowo ciekawa. Książka jest napisana przez matkę i córkę, ja osobiście naprawdę podziwiam te osoby ponieważ rzadko bywa by matka i córka były ze sobą szczere co do niektórych tematów poruszanych w książce, w n... więcej »
"Naznaczona"
Recenzent: Teybit
Książka ta leży na mojej półce już dobrze pół roku lub więcej, jednak nigdy nie miałam czasu ani nawet ochoty by po nią sięgnąć. Dopiero nuda na koloni sprawiła, jak również ciekawe opowieści koleżanek, które już mają tę lekturę za sobą, owa lektura nie zostałaby ruszona. Muszę powiedzieć, że s... więcej »
Pewnie wielu z was miało już okazję czytać tę książkę jednak ja zabrałam się za nią dopiero teraz. Czy pożałuję swojej decyzji? Zoey to zwyczajna dziewczyna. Chodzi do normalnej szkoły i ma swoją przyjaciółkę Kaylę. Jak każda nastolatka często kłóci się z rodzicami, ale pewnego dnia wszystko t... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
klaudiam
FreeSoul
Vein
natkawes
Rebellish
sociopatic_social_climber
SlumberGirl
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Starałam się przypomnieć sobie, jakie były oficjalne przyczyny śmierci tych dzieci, które nie zdołały przejść procesu Przemiany w wampiry. Czy dostawały ataku serca? A może zakaszlały się i zasmarkały na śmierć?"

Dodane przez Lilien

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!