Nefilim. Upadli. Tom 1 Sniegoski Thomas

Okładka Nefilim. Upadli. Tom 1
autor:
Sniegoski Thomas
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2010
ISBN:
9788376860299

Opis

Aaron nie jest złym chłopakiem. Po prostu jest inny... Osierocony w dzieciństwie, porywczy i skłonny do niezrozumiałych zachowań. Samotnik i outsider. Po latach tułaczki znalazł wreszcie swoje miejsce w domu Toma i Lori Stanley. Teraz stara się żyć tak samo jak inni ludzie. Jednak nie jest człowiekiem. W wigilię osiemnastych urodzin zaczyna śnić. Widzi pole bitwy, chaos, powalane kurzem zbroje, wzniesione miecze. Krew. Słyszy szczęk broni, nienawistne okrzyki, jęki konających. I łopot ogromnych s..krzydeł przysłaniających burzowe niebo. Zrodzony z anioła i śmiertelnej kobiety, Aaron jest nefilimem. Istotą wstrętną Bogu i ostatnią nadzieją upadłych... Wyrok na niego już zapadł! Tropem Aarona podąża dowódca boskich Potęg, Verchiel. Cel uświęca środki. W tej wojnie nie będzie jeńców. Pierwszy tom tetralogii znanego autora komiksów i scenarzysty, Thomasa Sniegoskiego, wciągająca historia walki pomiędzy śmiertelnikami, upadłymi i boskimi Potęgami. Na podstawie serii powstał serial telewizyjny, a książki doczekały się kilku reedycji.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Biorąc do ręki „Nefilima”, trochę się bałam. Bałam się powtórki z rozczarowania, które ogarnęło mnie po obejrzeniu serialu, który powstał na podstawie tej ksiązki. W miarę czytania, powoli strach mijał. Czyta się świetnie, płynnie, bez jakiś większych zgrzytów. Aarona, głównego bohatera, pozn... więcej »
Książka pt. "Nefilim", napisana przez Thomasa Sniegoskiego, opowiada o chłopcu imieniem Aaron, którego nawiedzają potworne sny, przepełnione nienawiścią i cierpieniem. Mieszka pod dachem z zastępczymi rodzicami, swoim przyrodnim autystycznym braciszkiem i psem - labradorem. Wkrótce okazuje się... więcej »
„Nefilim” to pierwsza cześć serii Upadli, autorstwa Thomasa E. Sniegoskiego, amerykańskiego pisarza i scenarzysty komiksowego. Czytając tę książkę poznajemy Aarona Corbeta, młodego chłopaka, którego, w dniu jego 18-tych urodzin, spotyka coś niezwykłego. Po ataku bardzo silnego bólu głowy zaczyna ... więcej »
Nefilim
Recenzent: ven_detta
Aaron wiedzie zwykłe życie zwykłego nastolatka. Ma plan na przyszłość: skończyć liceum, dostać się na dobre studia, dostać dobrą pracę, znaleźć dziewczynę, z którą się ożeni, założyć rodzinę z gromadką dzieci. Jednak okazuje się, że Bóg ma dla niego inne plany, z których sam zainteresowany może n... więcej »
Książka Thomasa Sniegoskiego pod tytułem „Nefilim” jest pierwszą częścią cyklu „Upadli”. Opowiada ona o starej przepowiedni, która mówi o dniu w którym Nefilim, czyli pół anioł, pół człowiek, sprawi, że wszyscy na nowo pojednają się z Bogiem. Wiele osób przypuszcza, że tym kimś może być Aaron Co... więcej »
W życiu każdego człowieka już od dziecka, zwłaszcza w rodzinach o wierze chrześcijańskiej, obecny jest temat aniołów. Mówi się o nich jak o opiekunach czuwających nad naszym losem od czasu narodzin aż do ostatniego dnia życia. Zaczęto nazywać ich Aniołami Stróżami, którzy w każdej chwili są w sta... więcej »
Aaron nie jest złym chłopakiem. Po prostu jest inny... Osierocony w dzieciństwie, porywczy i skłonny do niezrozumiałych zachowań. Samotnik i outsider. Po latach tułaczki znalazł wreszcie swoje miejsce w domu Toma i Lori Stanley. Teraz stara się żyć tak samo jak inni ludzie. Jednak nie jest człow... więcej »
Dodali do kolekcji
reemii
HopeSolo
alarusse
Moira
Kobaltowa
Violet
fri2go
karolinaLOL
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!