Nie powiesz nikomu? Sophie Kinsella

Okładka Nie powiesz nikomu?
autor:
Sophie Kinsella
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2005
ISBN:
9788373916432

Opis

Emma ma dwadzieścia pięć lat i jest najnormalniejszą dziewczyną pod słońcem. Nie wie, co to jest NATO i uwierają ją stringi, a żeby przypodobać się chłopakowi - zaniżyła wagę. W ciągu czterech lat trzykrotnie zmieniała pracę i ta w firmie Pantera ma być ostatnią. Ale stoi pod znakiem zapytania, bo mężczyzna, spotkany w samolocie, usłyszał od niej więcej niż rodzina i przyjaciele razem wzięci. Pewna, że zaraz zginą w wypadku, powiedziała mu nawet, że to ona zepsuła kserokopiarkę! A on okazuje się ..potem szefem jej szefów i wcale nie zamierza dochować tajemnicy...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kocham, kocham i jeszcze raz kocham:) To chyba jak do tej pory moja ulubiona książka. Sophie Kinsella jest byłą dziennikarką to też pisanie książek przychodzi jej z łatwością. Wszystkie jej książki stały się światowymi bestsellerami a najbardziej znana "Wyznania Zakupoholiczki" została przenies... więcej »
Wyobraź sobie, że wyznajesz KAŻDY swój sekret obcej osobie. Wszystko, co myślisz o ludziach wokół siebie, każdy najpikantniejszy szczegół ze swojego życia opowiesz nieznajomemu mężczyźnie siedzącemu tuż obok ciebie w samolocie. No bo co ci szkodzi? I tak więcej się nie spotkacie… ale czy na pewno... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
beatttka
zDEPPtana
MalyMol
JustTheOne
mru
ass93
Azzura
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!