Niebo jest wszędzie Nelson Jandy

Okładka Niebo jest wszędzie
autor:
Nelson Jandy
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139101

Opis

Poddać się takiej miłości to podłość... Siedemnastoletnia Lennie jest załamana po niespodziewanej śmierci starszej siostry. Jedyną osobą, przy której czuje mniejszy ból, jest chłopak siostry, Toby, który cierpi tak samo jak ona. Są ze sobą coraz częściej, coraz bliżej. Nic nie mogą na to poradzić - ani na potworne wyrzuty sumienia.Wszystko staje się jeszcze bardziej trudne, gdy w szkole zjawia się nowy chłopak, Joe. A Lennie z przerażeniem odkrywa, że nie może przestać myśleć o jego czarnych ocza..ch i miękkich ustach...Czy można przeżywać żałobę i myśleć o chłopaku? Rozpaczać i równocześnie być tak szczęśliwą?A może miłość jest właśnie po to, by nie dać się prześladować temu, co przepadło, i tylko trwać w zachwycie nad tym, co było...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Bardzo często bywa tak, że książki, które posiadają ciekawy pomysł na fabułę, rozczarowują swoich czytelników do granic możliwości. Wielu spośród nas zastanawia się nad tym, jak to się w ogóle dzieje, że pisarze potrafią zniszczyć najbardziej genialny pomysł. Nie jesteśmy świadomi tego, że napisa... więcej »
Z pewnością nie byłoby Ci łatwo przetrwać pierwsze chwile po śmierci bliskiej osoby. Szczególnie jeśli w młodym wieku umiera Twoja jedyna siostra, a jednocześnie najlepsza przyjaciółka. Wtedy wsparcie w cierpieniu jest nieocenione. Lennie ma dopiero siedemnaście lat. Nie poznała swego ojca, a ... więcej »
„Niebo zaczyna się u naszych stóp” Jandy Nelson jest agentką literacką, poetką i wieczną studentką z dyplomami z Brown, Cornell i Vermont College of Five Arts. Jest osobą przesądną i zagorzałą romantyczką, szaleńczo zakochaną w Kalifornii i w swoim mieście San Francisco. „Niebo jest wszędzi... więcej »
Trudno zebrać słowa by napisać jakąkolwiek opinię o tej książce. Trudno ją sklasyfikować, napisać dobra czy zła. Nie można obiektywnie ocenić, bo oddziałuje ona tak mocno, że każdy może dostrzec zupełnie coś innego. To nie dzieło klasyki literatury ani bestseller top list księgarni, to po prostu ... więcej »
Ta książka przyciągała moją uwagę praktycznie od czasu, kiedy została wydana. Podobał mi się tytuł, okładka, ale za każdym razem, kiedy czytałam opis, odkładałam książkę na miejsce. Ostatecznie skuszona dość wysoką oceną i wieloma pozytywnymi recenzjami postanowiłam zaryzykować i dać tej książce ... więcej »
Jandy Nelson jest agentką literacką i poetką, mieszka w San Francisco. Jej wydana w 2010 roku powieść „Niebo jest wszędzie” od razu zyskała rzesze fanów wśród młodych czytelniczek, zdobywając również cenne wyróżnienia literackie. To książka obok której trudno przejść obojętnie, wyjątkowa i z d... więcej »
„Jestem autorką mojej historii i mogę ją opowiadać, jak mi się podoba. Jestem artystką solową. Jestem koniem wyścigowym.” Jak szybko po śmierci ukochanej i najbliższej osoby można znowu być szczęśliwym? Czy można jednocześnie być w żałobie i pogrążać się w smutku po tak wielkiej stracie i z... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
blackmoth
lolami
Micki
Sallymy
arwenka2222
lewka
kzabek
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!