Nienasyceni Meg Cabot

Okładka Nienasyceni
autor:
Meg Cabot
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136841

Opis

Masz już serdecznie dość słuchania o wampirach?Meena Harper też.Niestety jej szef uważa, że wątek wampiryczny doskonale sprawdzi się w telenoweli, której scenariusz pisze Meena. Jakby nie miała dość problemów ze zjawiskami paranormalnymi: w końcu nie każdy potrafi tak jak ona przewidywać śmierć innych ludzi. Ale prawdziwe kłopoty zaczną się dopiero, gdy spotka Luciena... choć mogłoby się wydawać, że to chodzący ideał - piekielnie inteligentny, nieludzko przystojny i nieziemsko seksowny...
..r />Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Do niedawna Meg Cabot kojarzyła mi się głównie z książkami typu: "Pamiętnik księżniczki", "Dziewczyna Ameryki" - czyli głównie z książkami dla dzieci i młodzieży. Teraz, autorka mnie zaskoczyła i napisała książkę stworzoną dla dorosłych, no i cóż... poszła w kierunku wątku z udziałem wampirów, kt... więcej »
Od początku nie byłam za bardzo zainteresowana tą książką. Autorka kojarzy mi się głównie z literatura młodzieżową, a konkretnie z "Pamiętnikiem księżniczki". Te bodźce za bardzo nie przybliżały mnie do sięgnięcia po tę pozycje, mimo iż trafiła na listę bestsellerów New York Tims'a. Traf chciał, ... więcej »
''Nienasyceni''
Recenzent: Enigma
Meg Cabot jak zwykle stanęła na wysokości zadania. ''Niensyceni'' to jej kolejny debiut literacki. Jej wcześniejsze powieści w bardzo szybkim czasie stawały się bestsellerami, niektóre z nich doczekały się ekranizacji. Meg Cabot jest bardzo dobra pisarką jej książki czytają dzieci jak i młodzież,... więcej »
Meggin Patricia Cabot, znana pod pseudonimem Meg Cabot (ur. 1 lutego 1967 r. w Bloomington w USA), pisała również pod pseudonimem Jenny Carroll. Amerykańska pisarka znana z romantycznych komedii dla nastolatków i dorosłych. Napisała i opublikowała niemal 40 książek. Obecnie mieszka w Key We... więcej »
Jako Meg Cabot wydała wiele świetnych powieści dla nastolatek. Tu padną najważniejsze tytuły: Chłopak z sąsiedztwa, Papla, Włoskie szaleństwo, Zbrodnia w rozmiarze XL, Dziewczyna Ameryki, Top modelka i (teraz padnie seria, po którym większość powie "ahaaa") Pamiętnik Księżniczki. Ale dla mnie jes... więcej »
Masz już serdecznie dość słuchania o wampirach? Meena Harper też. Niestety jej szef uważa, że wątek wampiryczny doskonale sprawdzi się w telenoweli, której scenariusz pisze Meena. Jakby nie miała dość problemów ze zjawiskami paranormalnymi: w końcu nie każdy potrafi tak jak ona przewidywa... więcej »
Meg Cabot jest autorką znaną przede wszystkim z serii „Pamiętniki Księżniczki”. Jako mała dziewczynka zaczytywałam się w niej i sprawiało mi to dość dużo przyjemności. Gdy na półce w bibliotece zauważyłam tytuł „Nienasyceni” z lekką niepewnością zabrałam go do domu. Tak naprawdę nie wiedziałam cz... więcej »
Dodali do kolekcji
monia311295
Iv
LadyGryf
Xtacy
Potania
blondevil
Giwi
Lady_Bunny
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Świat cały jest tylko błękitną wklęsłością chińskiej filiżanki. " "Życie ma swój urok, tylko trzeba zdobyć siłę do jego opanowania." "Teraźniejszość jest jak rana - chyba żeby zapełnić ją rozkoszą."

Dodane przez Kikunia

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!