Niepokój Maggie Stiefvater

Okładka Niepokój
autor:
Maggie Stiefvater
wydawnictwo:
Wydawnictwo Wilga
data wydania:
2011
ISBN:
9788325903718

Opis

Współczesna opowieść o wilkołakach? Tak!

Drugi tom bestsellerowej powieści "Drżenie". A w nim nowi bohaterowie, wielka miłość, która musi pokonać wszelkie przeszkody, wielka przyjaźń i prawdziwe poświęcenie. Tajemnica.

"Maggie Stiefvater ponownie napisała bardzo życiową i pełną najróżniejszych emocji historię. Ważny związek Grace i Sama przedstawiony jest realistycznie i spokojnie. Młodzi bohaterowie zaskakują swoją dojrzałością uczuciową. Zdecydowanie zaliczam ich do swoi..ch ulubionych duetów!

To przepiękna, pełna emocji kontynuacja "Drżenia". Szybka akcja, niezwykłe zdarzenia składają się na opowieść wciągającą dojrzałych czytelników. Subtelne uczucie między młodymi ludźmi rozwija się swoim tempem - opisane z uwzględnieniem przeciwności, wplecione w wielowątkową przygodę. Nie czekajcie, czytajcie!" - Blog moje-czytadla.blogspot.com

Ostatnie zdania książki zmuszają do przeczytania kolejnej części, pozostawiając czytelnika z niecierpliwą ciekawością do kolejnego zwrotu opowieści - Horn Book

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Kiedy skończyło się Drżenie, czytelnik stanął na finiszu jednego wątku i początku kolejnego, zapowiadającego się równie ciekawie. Grace czuje się coraz gorzej, ale stara się tego nie okazywać i nie martwić Sama. Jej u... więcej »
Dni stają się coraz dłuższe… Promienie wiosennego słońca ocieplają nasze twarze… Lekki wiaterek mierzwi nam włosy… Z dnia na dzień temperatura wzrasta… Wilki powoli wychodzą z lasu… Czekamy… Z zapartym tchem wpa... więcej »
Dosłownie dwa tygodnie temu mieliście okazję zapoznać się z moim zdaniem na temat książki ''Drżenie'', która jest początkiem niesamowitej trylogii. Byłam strasznie uradowana kiedy do moich rąk trafiła kolejna powieść ... więcej »
Niepokój
Recenzent: morelka11
Zaczęłam skakać z radości, dlaczego? Bo listonosz przyniósł mi drugą część "Drżenia" - "Niepokój". Jest to hm... intrygująca, a zarazem smutna powieść. A kończyłam ją czytać u dentysty i się popłakałam, ludzie dziwni... więcej »
Z czym kojarzy mi się wilkołactwo? Z Taylorem Lautnerem biegającym z gołą klatą w „Zmierzchu”. To chyba nie najlepsze skojarzenie, biorąc pod uwagę fakt, że czytam książki, o tych stworzeniach paranormalnych. A o tym ... więcej »
Macie czasami tak, że już po pierwszych stronach książki wiecie, że ona was wciągnie? Wciągnie i przytrzyma siłą, dopóki nie dojdziesz do jej końca. Właśnie tak miałam z książką pani Maggie Stiefvater. Jest to druga c... więcej »
Niepokój to kontynuacja bestsellerowej powieści Drżenie. Poprzednią częścią byłam zachwycona. Ciekawa fabuła, prosty, zrozumiały język, dynamiczna akcja w połączeniu sprawiły, że książkę naprawdę przyjemnie się czytał... więcej »
„To jest opowieść o chłopaku, który kiedyś był wilkiem, i o dziewczynie, która niespodziewanie dla chłopaka i siebie zaczęła się przemieniać w wilka. Zaledwie kilka miesięcy temu to Sam był mitycznym stworzeniem, na k... więcej »
"Niepokój" jak sam tytuł mówi, trzyma w napięciu przez wszystkie strony. Sam i Grace nareszcie są razem szczęśliwi, on stał się człowiekiem i nie musi już więcej przemieniać się w wilka. Tymczasem teraz to z Grace ... więcej »
Muszę powiedzieć, że z niecierpliwością oczekiwałam, kiedy znowu będę mogła zagłębić się w świat stworzony przez Maggie Stiefvater. Byłam ciekawa, co tym razem autorka zgotowała swoim bohaterom. Czy się nie zawiodłam?... więcej »
Spełnione marzenia, radość, miłość … Grace i Sam, których poznaliśmy w ,,Drżeniu” mimo, że spełniło się ich największe pragnienie, często ogarnia ich niepokój i niepewność kolejnego dnia. Pierwsza część sagi o c... więcej »
„Nie wiedziałam, że istnieje tyle różnych sposobów na to, żeby powiedzieć żegnaj….” Całkiem nie dawno miałam okazję przeczytać "Drżenie", a jednak już zdążyłam zapomnieć, jak dobrą jest książką. Wydarzenia z pierws... więcej »
„Niepokój” to już drugi tom trylogii o wilkołakach z Mercy Falls. Jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z częścią pierwszą, która bardzo mi się podobała, więc z chęcią sięgnęłam po kontynuację. Jak spisała się au... więcej »
Motyl w poczwarkę się zmienia „Niepokój” Maggie Stiefvater Seria: Drżenie wyd. Wilga rok: 2011 str. 432 Ocena: 6/6 Czekanie jest… bardzo męczące. Gdy człowiek czeka, czas leci zdecydowanie za wolno. Od czas... więcej »
Niepokój.
Recenzent: Samash
Niepokój to drugi tom trylogii o wilkołakach w Mercy Falls "Drżenie". Jest to kontynuacja powieści Drżenie, gdzie czytelnik poznał takich bohaterów, jak Sam, Grace, Isabel, Olivia, Rachel. W drugim tomie pojawia się C... więcej »
Kiedy czytałam pierwszą część trylogii pod tytułem „Drżenie” cały świat dla mnie nie istniał. Byłam tylko ja i książka. Gdy już dotarłam do ostatniej strony, nie mogłam się już doczekać, kiedy będę mogła sięgnąć po sp... więcej »
O Maggie Stiefvater słyszał chyba każdy. Jej książki o wilkołakach stały się popularne i cenione wśród czytelników. "Drżenie" miałam okazję przeczytać rok temu i muszę przyznać, że zakochałam się w historii przedstawi... więcej »
;)
Recenzent: Estijana
Tytuł: Niepokój Autor: Maggie Stiefvater Wydawnictwo: Wilga Liczba stron: 432 Ocena: 6/6 Data przeczytania: kwiecień 2012 ,,Nadchodzi wiosna, a wilki zrzucają futra..." „Niepokój” to drugi tom trylogii amery... więcej »
"Niepokój jest już drugim tomem trylogii o wilkołakach z Marcy Falls. Tym razem, poznajemy nie tylko świat Sam'a i Grace, lecz także Isabel i Cole'a, co wiąże się z czytaniem o różnorodnych problemach. Połączeni pięk... więcej »
NIEPOKÓJ MAGGIE STEFVATER „To jest opowieść o chłopaku, który kiedyś był wilkiem, i o dziewczynie, która niespodziewanie dla chłopaka i siebie zaczęła się przemieniać w wilka.” „Drżenie” było książką, któr... więcej »
„Niepokój” Maggie Stiefvater, to drugi tom trylogii opowiadający o niezwykłych przygodach siedemnastoletniej dziewczyny, Grace zakochanej w wilkołaku-Samie. Pierwsza część serii ,,Drżenie’’, została uznana za najle... więcej »
„Nie wiedziałam, ze istnieje tyle różnych sposobów na to, by powiedzieć żegnaj...” Nadchodzi wiosna. Sam jest człowiekiem, ale tym razem to z Grace zaczyna się dziać coś dziwnego. W dodatku rodzice próbują j... więcej »
Niepokój
Recenzent: Aly102
Po przeczytaniu Drżenia, czyli pierwszej części całej trylogii – byłam pod dość sporym wrażeniem. Cała ta historia, mimo iż miała w sobie nieco przewidywalności, urzekła mnie wręcz od pierwszych stron. Po Niepokój si... więcej »
Uwaga! Mogą pojawić się spoilery do poprzedniej części. Samowi udało się i nie przemienia się już w wilka, ale nadal odczuwa obawę przed chłodem. Chociaż wydaje się, że w końcu wszystko się ułożyło, to wcale tak ni... więcej »
http://in-my-different-world.blogspot.com/ Kolejny tom serii Wilkołaki z Mercy Falls. W tej części. Grace i Sam są w sobie szaleńczo zakochani i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Niestety wszystko co dobre kiedy... więcej »
Dodali do kolekcji
justhyna
Alison164
Przepowiednia
Philia
Sallymy
tala86
FreeSoul
melve
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!