Nieposkromiona P.C. Cast,

Okładka Nieposkromiona
autor:
P.C. Cast,
wydawnictwo:
Książnica
data wydania:
2010
ISBN:
9788324578566

Opis

Życie robi się nieznośne, gdy przyjaciele są na ciebie wściekli. W ciągutygodnia Zoey traci wszystkich swoich trzech chłopaków i staje sięwyrzutkiem, choć jeszcze niedawno otaczał ją szeroki krąg znajomych.Teraz liczba przyjaciół zmalała do dwóch osób, z których jedna jestNieumarłą, a druga Nienaznaczoną. Neferet tymczasem wypowiedziała wojnęludziom. Zoey nie uważa tego za dobry pomysł, ale czy ktokolwiek jejwysłucha? Jej przygody w szkole dla dorastających wampirów przybierająniebezpieczny obrót... Lojalność przechodzi ciężką próbę, ujawniają sięszokujące podteksty, budzi się pradawne zło. Przed wami fascynującaczwarta część cyklu P. C. Cast i Kristin Cast.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Czytałam nieoficjalne tłumaczenie i nie mogę się doczekać polskiej premiery tej książki aby ponownie ją przeczytać. Życie robi się nieznośne, gdy przyjaciele są na ciebie wściekli. W ciągu tygodnia Zoey traci wszystkich swoich trzech chłopaków i staje się wyrzutkiem, choć jeszcze niedawno otac... więcej »
Nieposkromiona
Recenzent: saruska
W końcu przyszedł czas na "Nieposkromioną", czyli już czwarty tom serii "Dom Nocy" rodzinnego biznesu - autorstwa matki i córki. Cały czas, przy okazji wyjścia nowej części, potwarzam sobie, że mam inne książki do kupienia, a tego typu rzeczy powinnam sobie darować, ponieważ już dość mam tego na ... więcej »
„Nieposkromiona” jest czwartą częścią serii Domu Nocy, napisaną przez duet rodzinny, matkę i córkę: P.C. i Kristin Cast. Dopiero teraz miałam okazję sięgnąć po ich kolejne dzieło. „Naznaczoną”, „Zdradzoną” i „Wybraną” kojarzę ze wspaniale spędzonym czasem, rozrywką i przede wszystkim – zatraceniu... więcej »
Za "Nieposkromioną" zabrałam się od razu po lekturze poprzedniej recenzowanej książki. Wiedziałam, że pójdzie lekko, łatwo i przyjemnie, zdążyłam już się poznać na paniach Cast i ich talencie do pisania dużych bzdur i małych bzdurek podanych w słodko-kwaśnym romansie wampirycznym. I tym razem ... więcej »
„-Nie możesz wykorzystać swojej umiejętności sterowania umysłem i zmusić jej, żeby przestała tak pajacować? (…) - Niestety. Już próbowałam. W jej umyśle jest coś, przez co nie mogę się przebić. - To moja nadzwyczajna inteligencja. - Raczej impertynencja (…).* Każdy z nas ma przyjaciół i z... więcej »
"Nieposkromiona"
Recenzent: Miravelle
Na serię "Dom Nocy" muszę przyznać, że zwróciłam uwagę, tylko i wyłącznie dzięki jej zachwycającemu wydaniu. Okładki są cudowne, książki niezmiernie cieszą oko i sprawiają wielką przyjemność. Jednak, jak się okazuje: piękna okładka to nie wszystko. W czwartym tomie Domu Nocy wszystko zaczyna s... więcej »
W Domu Nocy Zoey już nie czuje się tak jak dawniej. Przyjaciele się od niej odwrócili, nie ma na kim polegać, a jedyną osobą, z którą może porozmawiać jest Afrodyta. Doświadczenie z Lorenem, a przy okazji i rozstanie z Erikiem oraz Heathem, powoduje, że w szkole jest zupełnie samotna. Tymczasem N... więcej »
Opłacało się być wytrwałą czytelniczką i męczyć się nieco z trzema pierwszymi tomami „Domu Nocy”. Czarty tom serii jest po prostu niesamowity. Po trwającym nieskończoną ilość stron roztrząsaniu miłosnych perypetii Zoey Redbird, siedemnastoletniej wampirzej adeptki, przyszedł czas na wprowadzenie... więcej »
Dodali do kolekcji
aga29_12
weera
Niji
PrincesseScortese
SweetyStella
Meegaanee
shadys
natkawes
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Czasem chaos i miłość wydają się tym samym."

Dodane przez Lilien

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!