Nocarz Magdalena Kozak

Okładka Nocarz
autor:
Magdalena Kozak
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375745894

Opis

SPRZEDAŻ OD 13-05-2011!
Książka, po której krew zastyga w żyłach. Chyba, że jesteś wampirem.
Nieumarli krwiopijcy, jakich dotąd nie widziałem. W tle ABW, walki o transporty krwi, tajne służby i działania specjalne opisane przez autorkę z zastanawiającą kompetencją. Nie chciałbym znaleźć się po niewłaściwej stronie jej glocka
Jarosław Grzędowicz, autor "Pana Lodowego Ogrodu"
To jest najbardziej niekobieca kobieca literatura na świecie!!! Na dodatek zaprawiona jakimś si..lnie uzależniającym narkotykiem...
Anja Orthodox, wokalistka zespołu Closterkeller

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Magdalena Kozak, polska autorka opowiadań i książek z gatunku "fantasy", do tej pory wydała trzy swoje dzieła noszące tytuły "Nocarz", oraz jego kontynuacja "Renegat" i „NIKT”. Recenzję pisałem jeszcze przed wydaniem ostatniej części wię. Jeżeli znudziły was tradycyjne, schematyczne w... więcej »
  Nocarz
  Recenzent: horror.com.pl
  Nie czytam powieści sensacyjnych. Z zasady. Nigdy nie bawili mnie spoceni faceci biegający z karabinem snajperskim w poszukiwaniu kolejnej ofiary, lub twardzi gliniarze tropiący zabójcę, który niekoniecznie jest potworem lub ogarniętym żądzą krwi psychopatą. Dlatego gdy sprzedawca w księgarni ... więcej »
  Nocarz
  Recenzent: lavdrynka
  Stojąc w księgarni przed półką pełną ulubionej, polskiej fantastyki długo nie mogłam się zdecydować, na jaką powieść właściwie mam ochotę. A książki potrzebowałam na gwałt, bowiem groziło mi śmiertelne zanudzenie. Nocarza, co przyznaję bez bicia, wybrałam głównie z powodu okładki. Pierwsze, co rz... więcej »
  Książkę Magdaleny Kozak zaczęłam czytać, ze względu na jej częste pojawianie się w moich polecankach. Szczerze przyznaję, że nie byłam do niej przychylnie nastawiona. Po okładce (wyd. Fabryka Słów, 2006) zaklasyfikowałam ją raczej do literatury militarnej i myślałam, iż watek wampirzy będzie się ... więcej »
  Nocarz
  Recenzent: ven_detta
  Jerzy Arlecki zanim wstąpił do ABW wiódł całkiem przeciętne życie, pracując w branży medycznej. Teraz, jest wampirem. Wampirem na usługach Rzeczpospolitej Polskiej. Jak to się mogło stać? Okazało się, że poprzez Biuro ds. Białego Wywiadu, do którego został zwerbowany, trafił do specjalnego oddzia... więcej »
  Nocarz
  Recenzent: Cassiel96
  „Świszczą tylko kule dookoła, tej która jest dla Ciebie nie słychać.” Wiecie za co najbardziej kocham blogowanie (albo też Was - jak kto woli :D)? Za to, że polecacie książki, których zapewne nigdy w życiu bym nie przeczytała. Tak byłoby pewnie też z Nocarzem Magdaleny Kozak, gdyby nie recenzj... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Artur
  Inqba
  bayes
  hazan
  neko
  szumo
  Tycjan
  pedro
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!