Bóg Życie i twórczość

Więcej o książce
Książka Bóg Życie i twórczość

Bóg Życie i twórczość

Szymon Hołownia dowodzi, że nie ma sensu szukać na nowo wytłumaczenia powstania świata oraz reguł, które w nim rządzą. Według niego wystarczy trzymać się prawd wiary – oczywiście zakładającej istnieni...

Bóg Życie i twórczość

Szczegóły

Cena
10 zł
Stan (legenda)
Jak nowa
Dodano
około rok temu
Lokalizacja
Wrocław (województwo dolnośląskie)
Opis
Możliwy odbiór osobisty i wysyłka 

Opis:
Hołownia pokusił się o biografię... Boga!Szymon Hołownia uwielbia ambitne projekty. Taki jest również ten: książka, która ma być pierwszą na świecie biografią Boga! Jak na biografię przystało, autor zaczyna od samego początku, czyli - no właśnie, od kiedy? 
Relacja Boga i czasu to jeden z poruszanych przez Hołownię fascynujących tematów. Znany dziennikarz opisuje nasze wyobrażenia dotyczące Stwórcy, próbując odpowiedzieć na najczęściej nurtujące nas pytania: czy rzeczywiście Bóg jest jeden, dlaczego w Starym Testamencie bywał okrutny i mściwy, a w Nowym twierdził, że najważniejsze to kochać i przebaczać, czemu nie daje się zobaczyć, dlaczego objawił się akurat Żydom i czym jest Trójca Święta? 
Najważniejsze teologiczne koncepcje, charakterystyczny styl Hołowni i liczne osobiste refleksje autora na temat jego stosunku do Stwórcy to wybuchowa mieszanka!
 
Mapa google
Mapa google
@Atociwynalazek
@Atociwynalazek
Ma aktualnie 9 ogłoszeń

Napisz wiadomość
do sprzedającego

nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe