Cyberpunk. Odrodzenie

Więcej o książce
Cyberpunk. Odrodzenie

Cyberpunk. Odrodzenie

„Cyberpunk. Odrodzenie” pozwala zanurzyć się w otchłani gigantycznego, rozświetlonego neonami miasta, w którym rządzą zbrodnia i nauka przyszłości. Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąski...

Cyberpunk. Odrodzenie

Szczegóły

Cena
Wymiana
Stan (legenda)
Bardzo dobry
Dodano
7 miesięcy temu
Lokalizacja
Sosnowiec (województwo śląskie)
Opis
Raz czytana. Nie posiada zabrudzeń, stan dobry. Okładka leciutko poprzecierana na rogach (jak na zdjęciach) ale taka już do mnie trafiła.

Egzemplarz recenzencki, przed korektą. W treści nie ma błędów większych, niż literówki.

Wysyłka InPostem (+12 złotych) do wybranego paczkomatu. Brak możliwości wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Odbiór osobisty za darmo na terenie Sosnowca lub Katowic. Miejsce do ustalenia. :)
Mapa google
@Chassefierre
@Chassefierre
Ma aktualnie 9 ogłoszeń

Napisz wiadomość
do sprzedającego

Ogłoszenia @Chassefierre

Skyrent. Walka pragnień
Sosnowiec

NIE PRZEGAP OKAZJI ŻYCIA! Znajomi i rodzina pożyczają od Was książki i ich nie oddają? Albo oddają zniszczone? A może kupują dla Was coś, czego nie macie ochoty czytać? Oferuję niepowtarzalną okazję wywarcia na nich zemsty z klasą! Książka, którą chcę wymienić (na cokolwiek, może być kilogram ryżu) jest w idealnym stanie, raz czytana. I tak zła, że śmiało możecie polecić ją osobie, której niena...

Wymienię
Ninja
Sosnowiec

Czytana kilka razy. Stan dobry, widoczne ślady użytkowania. Wysyłka InPostem (+12 złotych) do wybranego paczkomatu. Brak możliwości wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Odbiór osobisty za darmo na terenie Sosnowca lub Katowic. Miejsce do ustalenia. :) Uwaga! Istnieje też możliwość wymiany tej książki na coś innego, fajnego, w porównywalnym stanie. :)

Cena: 5,00
Kąpiąc lwa
Sosnowiec

Raz czytana. Nie posiada zabrudzeń ani zagnieceń. Stan bardzo dobry. Wysyłka InPostem (+12 złotych) do wybranego paczkomatu. Brak możliwości wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Odbiór osobisty za darmo na terenie Sosnowca lub Katowic. Miejsce do ustalenia. :) Uwaga! Istnieje też możliwość wymiany tej książki na coś innego, fajnego, w porównywalnym stanie. :)

Cena: 10,00
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe