Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz

Więcej o książce
Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz

Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz

Ann, żona esesmana, która właśnie przeprowadziła się z dziećmi do Auschwitz, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jest przerażona, bo jeszcze nigdy nie widziała ukochanego Hansa tak zmęcz...

Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz

Szczegóły

Cena
Wymiana
Stan (legenda)
Dobry
Dodano
8 miesięcy temu
Lokalizacja
Sosnowiec (województwo śląskie)
Opis
Raz czytana. Nie posiada zabrudzeń, stan dobry. Na grzbiecie (zdjęcie nr.4) widoczne dwa wgniecenia. Nie rzucają się specjalnie w oczy, ale są.

Wysyłka InPostem (+12 złotych) do wybranego paczkomatu. Brak możliwości wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Odbiór osobisty za darmo na terenie Sosnowca lub Katowic. Miejsce do ustalenia. :)
Mapa google
@Chassefierre
@Chassefierre
Ma aktualnie 9 ogłoszeń

Napisz wiadomość
do sprzedającego

Ogłoszenia @Chassefierre

Kąpiąc lwa
Sosnowiec

Raz czytana. Nie posiada zabrudzeń ani zagnieceń. Stan bardzo dobry. Wysyłka InPostem (+12 złotych) do wybranego paczkomatu. Brak możliwości wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Odbiór osobisty za darmo na terenie Sosnowca lub Katowic. Miejsce do ustalenia. :) Uwaga! Istnieje też możliwość wymiany tej książki na coś innego, fajnego, w porównywalnym stanie. :)

Cena: 10,00
Ninja
Sosnowiec

Czytana kilka razy. Stan dobry, widoczne ślady użytkowania. Wysyłka InPostem (+12 złotych) do wybranego paczkomatu. Brak możliwości wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Odbiór osobisty za darmo na terenie Sosnowca lub Katowic. Miejsce do ustalenia. :) Uwaga! Istnieje też możliwość wymiany tej książki na coś innego, fajnego, w porównywalnym stanie. :)

Cena: 5,00
Skyrent. Walka pragnień
Sosnowiec

NIE PRZEGAP OKAZJI ŻYCIA! Znajomi i rodzina pożyczają od Was książki i ich nie oddają? Albo oddają zniszczone? A może kupują dla Was coś, czego nie macie ochoty czytać? Oferuję niepowtarzalną okazję wywarcia na nich zemsty z klasą! Książka, którą chcę wymienić (na cokolwiek, może być kilogram ryżu) jest w idealnym stanie, raz czytana. I tak zła, że śmiało możecie polecić ją osobie, której niena...

Wymienię
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe