Jesteś Moja, Aniele

Więcej o książce
Książka Jesteś Moja, Aniele

Jesteś Moja, Aniele

Gabriel, którego dopiero co poznała, wydał jej się znajomy, zupełnie jakby spotkali się w poprzednim życiu. Coś ją do niego ciągnie, jak metal i magnes. Bardzo szybko Gabriel zaczyna wmawiać jej, że ...

Jesteś Moja, Aniele

Szczegóły

Cena
35 zł
Stan (legenda)
Nowa
Dodano
5 miesięcy temu
Lokalizacja
Malbork (województwo pomorskie)
Opis
Gabriel, którego dopiero co poznała, wydał jej się dziwnie znajomy, zupełnie jakby spotkali się w poprzednim życiu. Coś ją do niego ciągnie, jak metal i magnes. 
Nie jest jednak tak pięknie i kolorowo, jakby się z początku wydawało, bowiem Gabriel zaczyna wmawiać jej, że dziewczyna posiada nadnaturalne moce. 
Karen bierze go za wariata, bo w koncu kto o zdrowych zmysłach wymyśla tak absurdalne historie? Chłopak i całe jego szaleństwo coraz bardziej ją przerażają, jednak wszystko się zmienia kiedy dziewczyna nagle odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności. 

Czy tych dwoje połączy coś więcej niż tylko wspólna misja do wypełnienia? 

Poruszająca historia o przeznaczeniu, miłości, trudnych wyborach, o nadludzkich stworzeniach, zarówno tych dobrych jak i złych. Nieraz porusza do łez, czasem doprowadza do ataku śmiechu, zawsze zaskakuje zwrotem akcji. Wciągająca inna opowieść o miłości. Odważysz się? 
Mapa google
Mapa google
PO
@Posspe
Ma aktualnie 1 ogłoszenie

Napisz wiadomość
do sprzedającego