Obiecaj mi Richard Paul Evans

Okładka Obiecaj mi
autor:
Richard Paul Evans
wydawnictwo:
Znak literanova
data wydania:
2011
ISBN:
9788324016617

Opis

"W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i cenne, nie noszę jednak żadnego z nich - jednego z powodu złamanej obietnicy, drugiego z powodu obietnicy dotrzymanej”.

Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które d..o tej pory składał.
Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Obiecaj mi
Recenzent: Natula
"I'll be your dream, I'll be your wish I'll be your fantasy, I'll be your hope I'll be your love Be everything that you need. I'll love you more with every breath. Truly, madly, deeply do I will be strong I will be faithful,'cause I'm counting on , A new beginning , A reason for living , A deep... więcej »
„Życie jest jak domek z kart na huśtawce lub na rozpędzonej górskiej kolejce. Jedyna rzecz, jaka nie powinna nas zaskakiwać, jeżeli chodzi o życiowe niespodzianki, jest to, że one nas ciągle zaskakują” I taka jest właśnie ta powieść. Początek to wjazd kolejką, napięcie potęguje się z każdą s... więcej »
„A błądzić jest rzeczą ludzką, a wybaczyć... no, to już może tylko miłość.” Obietnice.. Przez jednych dotrzymywane, przez drugich nie. Czasami lepiej nie obiecywać, jeśli nie jesteśmy w stanie tego czegoś zrobić. Ale niektórzy podejmują takie ryzyko.. Wybierając tę książkę nie wiedziałam o czy... więcej »
Czy zdajemy sobie sprawę jaką moc ma obietnica? Nie są to słowa rzucone na wiatr. Nie są to słowa wypowiedziane bez przemyślenia. Są to słowa, które dają drugiemu człowiekowi nadzieję na dotrzymanie zobowiązania. Jest jak niewidzialna przysięga pomiędzy danymi osobami. „Obiecaj mi” to przepięk... więcej »
Autor: Richard Paul Evans Tytuł: "Obiecaj mi" Wydawnictwo: Znak Stron: 296 „W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i oba są cenne, nie noszę jednak żadnego z nich – jednego z powodu ... więcej »
recenzja w formie listu Droga Tachykardio! Powiedz mi jak to jest z obietnicami? Czy zdarza Ci się obiecać coś a potem nie dotrzymać słowa? Wiem, że tak niestety bywa w naszym życiu że… mimo wszystko nie udaje nam się dotrzymywać złożonych obietnic. Mimo iż bardzo byśmy tego chcieli. Bo przec... więcej »
Gdzie istnieje granica dotrzymanej obietnicy? Po lekturze tej książki przekonujemy się o tym jak zaprzysiężone obietnice mogą mieć silny wpływ na nasze życie, jego wyrzeczenia w imię najbliższej osoby. Choć akcja zaczyna się banalnie, jej przewrotność odmienia całkowity odbiór. Beth, o... więcej »
Najtrudniej opisać książę, która jest niezwykła. Bo jak oddać tę niezwykłość - ulotną i delikatną ? Jakich słów użyć, żeby nie wyszło zbyt pospolicie? To trudne i niestety nie zawsze się udaje. Co więcej - często mam wrażenie, że przenosząc swoje emocje na papier odzieram je z tej niezwykłości. ... więcej »
Obiecaj mi
Recenzent: alison2
Kobieta to niesamowite stworzenie. Możecie mnie wyśmiać, wyzwać od feministek a ja i tak będę broniła tego stwierdzenia. Kobiety od lat zawzięcie pracują, by zdobyć dobre wykształcenie i w przyszłości godną pracę a mimo to wciąż postrzegane są jako mniej wartościowy pracownik i piętnowane przez r... więcej »
Czasem każdy lubi wrócić do tego, co było. Nieważne, czy to były złe chwile, czy dobre. Podczas świątecznych przygotowań wracasz się do roku, który prawdopodobnie był najtrudniejszym okresem w Twoim życiu - kiedy wszystko zaczęło się rozsypywać. Mąż okazał się inną osobą, za jaką go uważałaś, Two... więcej »
Obietnica
Recenzent: Ryszawa
Coś niesamowitego, książki Richarda Paula Evansa pochłaniam od początku do końca w ciągu jednego dnia, robiąc przerwy wyłącznie na prace w domu. W każdej wolnej chwili sięgam po książkę by przeczytać choć dwie strony. Tak było i w tym przypadku. "Obiecaj mi" to ciepła opowieść o kobiecie, która ... więcej »
Dodali do kolekcji
Magdzik83
Cassiel96
anek7
kejti1
e_milka
kwiatsniegu
keskese87
natkawes
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!