Obsesja Marta Grzebuła

Okładka Obsesja
autor:
Marta Grzebuła
wydawnictwo:

Opis

Drogi Czytelniku oddaję w Twoje ręce powieść, w której znajdziesz wszystko to, co może ofiarować nam miłość. Zarówno piękno emocji, jak i ogromną tęsknotę oraz to, czego boimy się najbardziej; zdradę, upokorzenie, czy odrzucenie.
Historia, którą Ci opowiadam nie wydarzyła się naprawdę. A wszelkie podobieństwo do miejsc, imion i nazwisk jest przypadkowe i niezamierzone.

Główny bohater Aleks i one kobiety; romans i miłość. Przelotne związki stają się próbą zapomnienia wyjątkowej i t..ajemniczej Grace. To właśnie ona porywa go do niesamowitej krainy doznań i emocji kilka miesięcy wcześniej. Poszukiwania trwają. Między czasie kolejny epizod, który rozczarowuje. Aleks jest już pewien, że żadna kobieta nie dorówna Grace. A mimo to nie potrafi się oprzeć chwilowej ekscytacji. Wciąż wierzy, że odnajdzie w innej to czego szuka. Iluzja trwa. Ale niesie ona za sobą określone konsekwencje. I niestety poniesie je nie tylko on.
Powieść ta wciągnie Cię w świat erotyki, pełen intymnych chwil, jakie rozgrywają się pomiędzy bohaterami- kochankami. Ale nie tylko…wierz mi.
Wiem Drogi Czytelniku, że i w Twoim życiu miłość ma ogromne znaczenie. Mało tego, uważamy ją za piękną, wzniosłą i z upragnieniem jej wyczekujemy. Ale czy zawsze miłość ma dobre oblicze? Czy nie zdarza się i tak, że postrzegamy ją, jako toksyczne drążące nasze umysły emocje?

Rozczarowanie, zdrada, poniżenie i porzucenie, to również jest składowa tego uczucia. Uczucia miłości. W mojej powieści poznasz też inne jej oblicze. Oblicze nacechowane obsesyjnym dążeniem do zaspokojenia swoich potrzeb, tych nie rzadko pierwotnych. Kto będzie tego przedstawicielem? On, Aleks? Czy one, kobiety? Zacznij czytać a wszystko wkrótce się wyjaśni.

Zapraszam Cię ja i moi bohaterowie.
M. Grzebuła

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Czy byliście kiedykolwiek szaleńczo zakochani... I wtedy osoba, która rozbudziła wasze żądze nagle znikła bez śladu... Właśnie w takiej sytuacji znalazł się główny bohater książki Marty Grzebuły. Aleks, młodzieniec... więcej »
Obsesja
Recenzent: grejfrutoowa
Marta Grzebuła to autorka kilku książek o różnorodnej tematyce. Pisze kryminały, powieści z nutką fantastyki a także obyczaje. Jedna z jej książek, wydana w 2013 roku, jest romansem z nutką erotyki. Nosi nazwę „Obsesj... więcej »
Dodali do kolekcji
grejfrutoowa
Książka w kolekcjachKolekcje
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!