Odnaleźć swą drogę Aleksandra Ruda

Okładka Odnaleźć swą drogę
autor:
Aleksandra Ruda
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2010
ISBN:
9788375741469

Opis

Solidna porcja magii i humoru ze szczyptą lubczyku. Nic nie jest proste, gdy pochodzisz z maleńkiej mieściny, aspirujesz do ukończenia renomowanego Uniwersytetu Nauk Magicznych, a twoje imię jest kompletnie niemagiczne. Tymczasem... Ola Lacha - dziewczyna o ciętym języku i wyjątkowym wdzięku - wyrasta na mistrzynię magii wykreślnej. Trochę pieprzu, ciut mięty, sporo erotyki, wielka przyjaźń i duża łycha magii. Z Olgą Lachą, półkrasnoludem Ottonem, uzdrowicielką Lirą, nekromantą Irgą i trollami żą..dnymi hardcore'owych przygód nie można się nudzić.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Zaczęłam czytać tę książkę w formie e-booka, ale szybko doszłam do wniosku, że coś takiego to ja muszę mieć na półce. Olgierda Lacha - dziewczyna o nazwisku kompletnie niemagicznym, nie ma zamiaru spędzić swojego życia tak jak rodzice, to chyba byłoby najgorsze ze wszystkiego, z nimi? Ludźmi pog... więcej »
  Historia mało skomplikowana, bo opowiadająca o przygodach Oli Lachy, jej perypetiach akademickich oraz miłosnych. Zbudowana na karykaturze, która bawi do łez. Autorka podkreśla „kobiecą” naturę bohaterki, kiedy to martwi się swoim strojem, wiecznie nie ma się, w co ubrać, figurze również daleko d... więcej »
  Dobra książka z gatunku fantastyki doskonale sprawdza się w każdych okolicznościach. Nierealny świat, gdzie dzieją się niezwykłe rzeczy jest alternatywą dla naszej szarej rzeczywistości. Pożądany efekt - czuć po ostatniej stronie niedosyt, ale nie ten wywołany brakami w książce lecz rozstaniem z ... więcej »
  Na książkę "Odnaleźć swą drogę" Aleksandry Rudej, młodej, rosyjskiej mamy nocami lubiącej popisać bajki i pooglądać anime, natknęłam się już jakiś czas temu w okazyjnej cenie, lecz wahałam się i nie kupiłam, bo słyszałam, że ta książka jest zbiorem opowiadań, jednak gdy nadeszła promocja w em... więcej »
  „Solidna porcja magii i humoru ze szczyptą lubczyku” – to doskonałe określenie tej książki. Jest w niej i z czego się pośmiać, i czasem posmucić, poznajemy też niezwykły świat magii oraz wielką przyjaźń i miłość. Jeśli nie wiecie, jak naprawdę studiuje się magię to jest to pozycja w sam raz dla W... więcej »
  Odnaleźć swą drogę to powieść wydana cztery lata temu nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, którą chciałam przeczytać już od jakichś dwóch lat, lecz zawsze było mi z nią nie po drodze, bo jak to w moim przypadku często bywa, zawsze zabierałam się za coś innego. Nie wiedziałam dokładnie o czym jest, ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  iziu08
  Black_Vampire
  coconut
  Cropka
  mikusia959
  arwenka2222
  Salama
  Ana207
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  "- O, słodka parka, czemu nie w łóżku? - Czekamy na ciebie, żebyś świeczkę trzymał."

  Dodane przez Modhem

  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!