Odwet Kelley Armstrong

Okładka Odwet
autorzy:
Kelley Armstrong, Łoziński Jerzy
wydawnictwo:
ZYSK I S-KA
data wydania:
2011
ISBN:
9788375068191

Opis

Zapierające dech w piersiach zwieńczenie bestsellerowej trylogii ?Najmroczniejsze moce?.
Chloe Saunders ma piętnaście lat i gorąco pragnęłaby być normalna, tymczasem jest genetycznie zmodyfikowaną nekromantką, która potrafi ożywiać zmarłych nawet bezwiednie. Ratując życie, ona i jej równie ?upośledzeni? przyjaciele uciekają przed złowrogą korporacją, która uczyniła ich takimi, jakimi są. Jakby tego było jeszcze mało, Chloe musi się zmagać ze swoimi uczuciami do Simona, uroczego czarownika, i.. Dereka, zdecydowanie mniej uroczego wilkołaka. A ma niepokojące wrażenie, iż skłania się ku temu drugiemu? Czy to normalne?

Kelley Armstrong (ur. 1968) pisarka kanadyjska zaliczana do grona najoryginalniejszych współczesnych twórców powieści z gatunku thrillera nadnaturalnego i kryminału; zanim poświęciła się pisaniu, ukończyła studia psychologiczne i informatyczne; autorka dwudziestu powieści, w tym m.in. trylogii Najmroczniejsze moce (Wezwanie, Przebudzenie, Odwet) oraz cyklu zapoczątkowanego Ugryzioną ? Uwięziona (w przygotowaniu), Dime Store Magic, Industrial Magic, Haunted. Z trójką dzieci i mężem mieszka na wsi w prowincji Ontario w Kanadzie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Fantastyka » Beletrystyka » Science-fiction
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  Chloe wraz z przyjaciółmi w końcu znalazła miejsce, gdzie Grupa Edisona przez jakiś czas ich nie dosięgnie. Andrew, kolejny paranormalny i dodatkowo przyjaciel ojca Simona i Dereka, przyjmuje ich wszystkich do siebie do domu,a także załatwia dla prawie każdego z nich nauczyciela. Obiecuje on tak... więcej »
  „Odwet” to trzecia i zarazem ostatnia część trylogii „Najmroczniejsze moce”, amerykańskiej autorki Kelley Armstrong. Poznajemy tu dalsze przygody czworga dzieciaków obdarzonych nadnaturalnymi mocami. Przyjaciele wreszcie odnaleźli Andrew, który jest starym przyjacielem ojca Dereka i Simona. Ok... więcej »
  Odwet to już ostatni tom z serii Najmroczniejsze moce. W tej części żegnamy się z Chloe i jej przyjaciółmi. Autorka ostatecznie zakończyła i wyjaśniła wszystkie kwestie poruszone w książce. Czy aby na pewno? Chloe wraz z innymi paranormalnymi osobami po nieudanej próbie odnalezienia odpowiednieg... więcej »
  Dodali do kolekcji
  justhyna
  Wiktoriaaa
  jarka.trocka
  weera
  EmilyStrange
  Philia
  Klaudek
  Sallymy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!