Ofiara krwi Ward J.R.

Okładka Ofiara krwi
autor:
Ward J.R.
wydawnictwo:
Videograf II
data wydania:
2010
ISBN:
9788371838118

Opis

Drugi tom kultowego cyklu o bractwie wampirów, którzy toczą walkę z korporacją Reduktorów. Najdzielniejszy z nich zakochuje się w normalnej, ale ciężko chorej kobiecie, i tym samym sprowadza na Bractwo wielkie niebezpieczeństwo. By uratować ukochaną, musi uwolnić się od strasznej klątwy, która ciąży na nim od stu lat.

Słowa kluczowe

Bractwo Czarnego Sztyletu to seria dość dobrze znana wśród opowieści o wampirach. Miałam styczność z pierwszym tomem naprawdę dawno temu, dlatego recenzji tu nie umieszczam. Jednakże gdy nadarzyła się okazja do zrecenzowania części drugiej tejże serii z przyjemnością zabrałam się za lekturę. Przy... więcej »
Ofiara krwi
Recenzent: Raven78
,,Ofiara krwi” to druga część serii Bractwo Czarnego Sztyletu. Podchodziłam do niej z wielkim entuzjazmem ale i wysokimi oczekiwaniami po pierwszym tomie. Spodziewałam się raczej, jak to często się ostatnio zdarza, że zastanę to samo co w pierwszej tylko w nieco innej oprawie. Guzik prawda! Książ... więcej »
„- Siądź przy mnie, pani, aby mógł, pijąc, patrzyć na ciebie, czuć twój dotyk i zapach, wiedzieć, że jesteś częścią tego wszystkiego. Inaczej zrezygnuje, a to będzie dla was bardzo niebezpieczne. (…) Chyba widzisz, że to jedyny sposób, żeby się dokroił. Musisz to zrobić dla niego.”* Nie powi... więcej »
Wiecie już, że jestem lekko zafiksowana na punkcie wampirów, a raczej na obserwacji jak owy „gatunek” ewoluuje w literaturze. Po "Wampirku" przyszedł czas na coś poważniejszego i mój wybór padł na kontynuację Mrocznego kochanka, który uwiódł mnie od pierwszych stron i sprawiła, że p... więcej »
Ofiara krwi
Recenzent: Kala95
J.R. Ward to pseudonim literacki znanej i cenionej amerykańskiej autorki Jessiki Bird. Swoją pierwszą powieść napisała jeszcze jako dziecko, później pisała regularnie, ale tylko i wyłącznie i dla własnej przyjemności. Ukończyła studia prawnicze w Albany Law School po czym rozpoczęła pracę służby... więcej »
Druga część kultowej serii J.R Ward „Bractwo Czarnego Sztyletu” opowiada o losach wampira Rankhora i śmiertelniczki Mary. Oboje nie powinni być razem, jednak przeznaczenie chce dla nich inaczej. Ich pierwsze spotkanie wyglądało zupełnie inaczej, niż może to sobie wyobrazić jakakolwiek kobieta. M... więcej »
„Ofiara krwi” to drugi tom z serii „Bractwo Czarnego Sztyletu”, amerykańskiej autorki – J. R. Ward. Cała seria opowiada o tym jak tajne bractwo wampirów walczy ze swoimi zaciekłymi wrogami – reduktorami; w obronie ich własnej rasy. W międzyczasie każdy z braci odnajduje także swoją wielka miłość.... więcej »
Pamiętacie Bractwo Czarnego Sztyletu? Ja raczej nie będę w stanie ich zapomnieć. Po „Mrocznym kochanku” przyszedł czas na drugi tom fascynującej sagi, która wyszła spod pióra pani Ward. Mówię oczywiście o „Ofierze krwi”. Bohaterem tej części jest Rankhor, jeden z braci. Przydomek „Hollywood” n... więcej »
Ofiara?
Recenzent: Lilien
Tytuł: Ofiara krwi Autor: J.R. Ward Wydawnictwo: Videograf II Wydanie: 2010-06-12 ISBN: 978-83-7183-811-8 Objętość: 432 Cena: 34,90 zł Moja ocena: 7/10 pkt. Szufladka: Godna polecenia. Ofiara krwi - to trzymająca w napięciu powieść grozy z fascynującym wątkiem miłosnym w tle. Jest to... więcej »
Bractwu Czarnego Sztyletu udaje się wygrać bitwę z Korporacją Reduktorów, ale wojna toczy się dalej. Ghrom wraz z garstką towarzyszy musi zadbać o bezpieczeństwo swego ludu. Przeciwnicy są coraz okrutniejsi, a na dodatek Bractwo może stracić swojego najdzielniejszego wojownika. Rankohr, piękny i ... więcej »
Dodali do kolekcji
Figunia31
Kasia9
MoNiuRka
xShex
rodynka
eluśka
Violet
Vein
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!