Ofiara losu Camilla Läckberg

Okładka Ofiara losu
autor:
Camilla Läckberg
wydawnictwo:
Czarna Owca
data wydania:
2010
ISBN:
9788375541991

Opis

Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między "gwiazdami" a miejscową społecznością. Pogoń za zabójcą oraz przygotowania Patrik Hedström staje wobec największego dotąd wyzwania w swojej karierze.Ofiara losu stała się, podobnie jak poprzednie książki z tego cyk..lu, podstawą do nakręcenia kolejnych odcinków telewizyjnego serialu, nadawanego przez szwedzką telewizję publiczną.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Całkiem niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z twórczością szwedzkiej pisarki Camilli Lackberg i już zdążyłam przeczytać kilka pierwszych tomów jej słynnej kryminalnej sagi. Dziś nadszedł czas na tom czwarty, czyli na... więcej »
Bardzo lubię powieści Camilli Läckberg, ich lektura dostarcza mi kilkudziesięciu godzin rozrywki. Kryminalne fabuły wciągają, a wątki społeczno-obyczajowe stanowią dodatkowy atutu powieści wchodzących w skład „Sagi o... więcej »
Camilla Läckberg to jedna z najbardziej znanych współczesnych szwedzkich pisarek. Słynie ze znakomitej serii kryminałów, które poruszają także tematykę obyczajową. Przetłumaczone zostały na ponad 30 języków, a pierwsz... więcej »
Ofiara losu
Recenzent: Paula1992
Po zakończeniu ,,Kamieniarza" czym prędzej zabrałam się za ,,Ofiarę losu". Muszę od razu przyznać, że z początku nie była tak porywająca, jak poprzedni tom, jednak po ponad połowie nie mogłam już się od niej oderwać, ... więcej »
Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest te... więcej »
Dodali do kolekcji
fightgirl
anabako
magbeth
tala86
Lady_Renegade
mary_roe
Kobaltowa
ambiv
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!