Ofiara losu Camilla Läckberg

Okładka Ofiara losu
autor:
Camilla Läckberg
wydawnictwo:
Czarna Owca
data wydania:
2010
ISBN:
9788375541991

Opis

Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku - zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między "gwiazdami" a miejscową społecznością. Pogoń za zabójcą oraz przygotowania Patrik Hedström staje wobec największego dotąd wyzwania w swojej karierze.Ofiara losu stała się, podobnie jak poprzednie książki z tego cyk..lu, podstawą do nakręcenia kolejnych odcinków telewizyjnego serialu, nadawanego przez szwedzką telewizję publiczną.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Całkiem niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z twórczością szwedzkiej pisarki Camilli Lackberg i już zdążyłam przeczytać kilka pierwszych tomów jej słynnej kryminalnej sagi. Dziś nadszedł czas na tom czwarty, czyli na „Ofiarę losu”. Cóż... Już nie mogłam się doczekać co tym razem autorka przygoto... więcej »
Bardzo lubię powieści Camilli Läckberg, ich lektura dostarcza mi kilkudziesięciu godzin rozrywki. Kryminalne fabuły wciągają, a wątki społeczno-obyczajowe stanowią dodatkowy atutu powieści wchodzących w skład „Sagi o Fjällbace”. „Ofiara losu” to już czwarta ksiązka szwedzkiej autorki jaką miałam... więcej »
Camilla Läckberg to jedna z najbardziej znanych współczesnych szwedzkich pisarek. Słynie ze znakomitej serii kryminałów, które poruszają także tematykę obyczajową. Przetłumaczone zostały na ponad 30 języków, a pierwsze 4 tomy zostały sfilmowane. Głównym bohaterem serii jest Patrik Hedstrom, po... więcej »
Ofiara losu
Recenzent: Paula1992
Po zakończeniu ,,Kamieniarza" czym prędzej zabrałam się za ,,Ofiarę losu". Muszę od razu przyznać, że z początku nie była tak porywająca, jak poprzedni tom, jednak po ponad połowie nie mogłam już się od niej oderwać, a samą książkę pochłonęłam w 2 dni. Po dramatycznym zakończeniu poprzedniej c... więcej »
Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie, po kolejnym, podobnym wypadku zaczyna budzić podejrzenia. Policja ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca tylko konflikt między "gwiazdami"... więcej »
Dodali do kolekcji
fightgirl
anabako
magbeth
tala86
Lady_Renegade
mary_roe
Kobaltowa
ambiv
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!