Ogon Kici Ewa Nowak

Okładka Ogon Kici
autor:
Ewa Nowak
wydawnictwo:
Egmont
data wydania:
2010
ISBN:
9788323735342

Opis

Kicia jest instruktorem harcerskim, zdała właśnie do maturalnej klasy i chce spędzić najbliższe lato na obozie ze sprawdzonymi przyjaciółmi. Wszystko przebiegłoby zgodnie z planem, gdyby zupełnie przypadkiem nie poznała Dawida Kaliskiego, przyjaciela swojego ojca. Od ich pierwszego spotkania nic już nie płynie gładko i spokojnie. Zamiast na obóz harcerski Kicia jedzie na obóz su-rwiwalowy, wikła się w trudne i nieziszczalne uczucie. Szczęście przeplata się z rozgoryczeniem. Kicia będzie musiała z..mierzyć się z przeszłością swojej rodziny i zmienić stosunek do wszystkich osób w swoim otoczeniu. Autorka zadaje czytelnikowi bardzo ważne pytanie: czy miłość beznadziejna ma jakikolwiek sens?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt polska
  ,,Ogon Kici"
  Recenzent: lilencia
  Ewa Nowak jest polską pisarką i publicystką. Swoją twórczość kieruje do dzieci i młodzieży. Jej opowiadania, powieści, felietony podpowiadają jak radzić sobie: w szkole, w domu, w dobrych i złych chwilach, z przyjaciółmi i z rodzicami. We wszystkich książkach tej autorki bardzo dużą rolę mają wa... więcej »
  Ewa Nowak to polska pisarka, która tworzy głównie dla dzieci i młodzieży. Jej najważniejsze dzieła to ,,Bardzo biała wrona'', która otrzymała tytuł Książki Roku Stowarzyszenia Przyjaciół Książki, a dzieło ,,Pajączek na rowerze'' otrzymało wyróżnienie w I Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Layla
  Giname
  cynamonowa
  olya
  kolorowa
  Mahi
  gwiazd
  malgosia5
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!