Ogrody księżyca Steve Erickson

Okładka Ogrody księżyca
autor:
Steve Erickson
wydawnictwo:
MAG
data wydania:
2000
ISBN:
9788387968366

Opis

Barwna, epicka opowie ć, oszałamiaj ca rozmachem kreowanej wizji, bogactwem wiata i mnogo ci pomysłów. Krwawa i wyczerpuj ca wojna trwa już dwana cie lat. Rz dzone tward ręk Imperium Malezańskie podbija jedno wolne miasto po drugim. Jego niezwyciężone legiony, prowadzone przez potężnych czarodziejów pr coraz dalej na południe - w kierunku legendarnego Darudżystanu... Tam rozegra się ostatni akt dramatu.

Słowa kluczowe

Ogrody Księżyca, nie są znaną pozycją, przynajmniej nie w Polsce. Może to, dlatego wydawnictwo MAG postanowiło wydać ją po raz kolejny. Tym razem przyciągnęła nawet mnie – osobę, która nie lubi grubych, ciężkich tomów fantastyki. Postanowiłam zrobić jednak wyjątek, ponieważ ta książka wydawała mi... więcej »
Ogrody Księżyca [GameExe.pl]
Recenzent: MrTrampek
Wielotomowe sagi mają to do siebie, że przedłużają przeżywane przez czytelnika przygody. Wspaniale, gdy każda kolejna odsłona jest ciekawsza lub równie wciągająca. Niestety, nie każdy autor posiada w sobie tyle pokładów weny i talentu, by przyciągać odbiorcę przez lata, dlatego większość z nich p... więcej »
Dodali do kolekcji
Palamedes
morven
JoeBlack
5melchior5
martes
nutkab
neko
Maeghkelek
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!